Krwawa jatka na placu zabaw. 10-latek zmasakrował 5-latka nożem

Krwawa jatka na placu zabaw. 10-latek zmasakrował 5-latka nożem Źródło: fot. Pixabay

Plac zabaw w Głownie w województwie łódzkim był jednym z najchętniej odwiedzanych przez rodziców i ich pociechy miejsc. Był, bo teraz całe miasto jest zszokowane sytuacją, która miała miejsce wczorajszego wieczoru. 10-latek postanowił ukarać swojego kolegę i... pociął go nożem.

Plac zabaw w Głownie stał się miejscem wstrząsającego zdarzenia. Trzej chłopcy w wieku: 10, 8 i 5 lat bawili się w piaskownicy. Nagle najmłodszy zaczął wyśmiewać się z 10-latka. Ten nie wytrzymał napięcia i poszedł do domu po nóż. Gdy wrócił, nikt nie spodziewał się, że zaatakuje swojego stręczyciela.

Plac zabaw miejscem tragedii. W jakim stanie jest 5-latek z Głowna?

10-latek ranił w twarz najmłodszego uczestnika zabawy. Natychmiast pojawili się dorośli, którzy wezwali karetkę. Chłopiec został przewieziony do szpitala im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Zgierzu. O zdarzeniu został poinformowany sąd rodzinny. Teraz sprawę powinny wyjaśnić służby, które pojawiły się na miejscu zdarzenia jako pierwsze. Jednak 10-latek nie może zostać skazany za wykroczenie. To na opiekunach prawnych leży obowiązek dopilnowania by dziecko nie zrobiło krzywdy sobie bądź komuś innemu. Karę za dokonanie wykroczenia może ponieść dopiero dziecko, które ukończyło 13 lat. Jak podała zgierska prokuratura, policja jeszcze nie interweniowała w domu 10-latka. Natomiast stan pokrzywdzonego chłopca jest stabilny i nie zagraża mu niebezpieczeństwo.

Pocięli twarz nastolatkowi. Tragedia w Zielonej Górze

Wczoraj pisaliśmy o nieznanych sprawcach, którzy jadąc samochodem marki BMW, zatrzymali się przy idącym ulicą nastolatku. Dwaj mężczyźni pocięli twarz nastolatkowi i odjechali. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby. Zielona Góra również stała się miejscem bestialskiego i niewytłumaczalnego zachowania. Prokuratura wyjaśnia okoliczności towarzyszące sprawie 10-latka z Głowna. Na razie nie wskazano żadnych wyjątkowych okoliczności, które mogłyby wyjaśnić tę absurdalną sytuację.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zielona Góra: Tajemnicza śmierć młodego żołnierza. ŻW wszczyna śledztwo
  2. Ohydny atak na dziecko w Polsce. Pocięli mu twarz
  3. Tragedia na Dworcu Zachodnim w Warszawie. Nie żyje mężczyzna
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News