PKO BP rozdaje karty debetowe dzieciom. Wystarczy zapłacić 15 złotych

PKO BP rozdaje karty debetowe dzieciom. Wystarczy zapłacić 15 złotych

PKO BP wyrusza na poszukiwania konsumentów pośród najmłodszej grupy odbiorców. Jeden z największych banków w Polsce uruchomił właśnie specjalną ofertę dedykowaną klientom poniżej 13 roku życia.

PKO BP wprowadza kolejne zmiany w swojej ofercie, które kierowane są do osób młodych. Wiadomo, że granica wieku konsumenta cały czas się obniża, dlatego bank coraz bardziej zachęca nastolatków do korzystania ze sowich usług. Kolejnym pomysłem mającym przyciągnąć młodych ludzi do PKO BP są imienne karty debetowe dla osób, które nie ukończyły jeszcze 13 lat.

PKO BP ze specjalną ofertą dla najmłodszych

Wprowadzenie takiej opcji nie jest rewolucją, a raczej ewolucją opcji, z których młodzi klienci mogli już korzystać. Do tej pory w PKO PB funkcjonowały niespersonalizowane karty przedpłacone, niezawierające nadrukowanych danych właścicieli kart. Obecnie, najmłodsi będą już mogli korzystać z kart imiennych. Taka opcja zostanie udostępniona w ramach usługi PKO Junior. Karta imienna cały czas będzie kartą przedpłaconą, co oznacza, że jej użytkowanie będzie możliwe po zasileniu środkami przypisanego do niej rachunku. Takie zasilenie możliwe będzie za pośrednictwem internetowego serwisu transakcyjnego banku, aplikacji mobilnej, czy też w placówkach bankowych.

Karta dla dzieci - ile to kosztuje?

Rodzice chcący otrzymać taką kartę dla swoich dzieci muszą spełnić tylko dwa, nieskomplikowane wymogi. Po pierwsze, aby uruchomić całą procedurę muszą być posiadaczami dowolnego rachunku osobistego w banku PKO BP. Dodatkowo muszą uiścić jednorazową wypłatę za wydanie karty dla dziecka w wysokości 15zł. Wydaje się, że zdecydowana większość klientów PKO jest w stanie ubiegać się o wydanie takiej karty. Pytanie tylko, czy nie przysporzy im to kłopotów. Nie raz media obiegały informacje o dzieciach, które nabijały niebotyczne rachunki telefoniczne nieświadomym rodzicom. Wszystko przez to, że aplikacje były zsynchronizowane z rachunkami bankowymi rodziców. Wystarczy tylko chwila nieuwagi, aby dziecko zasiliło swoje konto jakąś znaczną kwota.
ZOBACZ TAKŻE
  1. A więc jednak! Dostaniecie 1000 plus, ale pod jednym warunkiem
  2. Masz kredyt w którymś z tych banków? To one zrujnowały życie milionów Polaków
  3. PPK to pułapka, żeby ukraść Polakom pieniądze?! Szokująca teoria
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News