Morawiecki zabrał się za PKO BP. Klienci patrzą ze zdumieniem

Morawiecki zabrał się za PKO BP. Klienci patrzą ze zdumieniem

PKO BP jest liderem polskiego sektora bankowego. Aktywa banku na koniec 2017 roku wyniosły aż 296,91 mld złotych. Teraz we współpracy z rządem bank wprowadza do swojej usługi prawdziwą innowację.

PKO BP dzięki długim latom obecności w sektorze bankowym i jakości usług może się pochwalić ciągle rosnącą ilością klientów, którzy decydują się na złożenie konta właśnie w tym banku. Bez wątpienia mogła w tym innowacyjna usługa, która pozwalała za pośrednictwem platformy iPKO złożyć wniosek do CEIDG o zarejestrowanie działalności, oraz utworzenie konta rachunkowego dla firmy jednocześnie. - Od stycznia do tej pory w serwisie transakcyjnym iPKO złożono 1300 wniosków o zarejestrowanie działalności w CEIDG - podało biuro PKO BP. PRZECZYTAJ: Morawiecki PRZYŁAPANY! Tego mu nie wybaczą Nie da się ukryć, że jest to ogromny sukces, jednak bank we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii szykuje coś, co zupełnie odmieni funkcjonowanie firm.

PKO BP wychodzi z kolejną innowacją

Jeszcze w tym roku w ofercie banku pojawią się nowe narzędzia, które mają na celu wspomóc polskich przedsiębiorców. Klienci będą mogli między innymi skorzystać z uproszczonej księgowości czy pomocy przy tworzeniu sklepu internetowego, tak aby generował, jak najmniejsze koszta. Dodatkowo powstanie aplikacja, dzięki której przez 24 godziny na dobę będziemy mieli dostęp do zarządzania firmy. - Dodatkowo, klientom firmowym zaoferujemy nową aplikację połączoną z kontem firmowym, która realnie wpłynie na zarządzanie przychodami i kosztami firmy 24h na dobę z dowolnego miejsca. Aplikacja pomoże w zachowaniu kontroli nad płynnością, przypomni o zdarzeniu, spotkaniu lub nadchodzącym zobowiązaniu. Wszystkie usługi dodatkowe będą zintegrowane w ramach serwisu transakcyjnego iPKO, dzięki czemu w jednym miejscu klient będzie mógł zarządzać sklepem internetowym, kontaktami z kontrahentami i księgowością - dodaje biuro banku. PRZECZYTAJ: Emerytury wyższe dla kolejnej grupy społecznej! Sprawdź, ile dostaniesz Współpraca banku PKO BP z ministerstwem podlegającym pod premiera Morawieckiego bez wątpienia okaże się niezwykle owocne dla obu stron. Mateusz Morawiecki na pewno przyłoży wszelkich starań, aby ten projekt wypalił, w końcu z finansami związany jest już od lat.

Jak złożyć wniosek do CEIDG przez internet

Założenie własnej działalności gospodarczej dla wielu ludzi kojarzy się z godzinami spędzonymi w urzędzie. Okazuje się, że dzięki bankowi PKO BP można to zrobić całkowicie zdalnie poprzez ich portal iPKO. Wystarczy być już klientem indywidualnym banku i korzystać wcześniej wspomnianego portalu. Tam po zalogowaniu klikamy w rozwijany formularz na samej górze strony i wybieramy przycisk Zarejestruj firmę. Następnie musimy utworzyć Profil Zaufany. Jeżeli już mamy taki profil to strona sama nam powie jakie informacje będą nam potrzebne. W ten sposób oszczędzamy czas i wszystko możemy załatwić, nie wychodząc nawet z naszego domu. źródło: money.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News