PKO BP i wiele innych. Banki, w których złożysz wniosek o 300 plus

PKO BP i wiele innych. Banki, w których złożysz wniosek o 300 plus

Rząd po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom obywateli. Najpierw wygrali wybory dzięki 500 plus, a teraz już rozkręcają nowy projekt - 300 plus na wyprawkę szkolną dla każdego dziecka. W jakich bankach możesz złożyć wniosek? Na liście PKO BP i wiele innych.

Partii rządzącej w Polsce należy przyznać, że nie oszczędza na potrzebach rodziców. Najpierw rozkręcili program 500 plus na każde kolejne dziecko, a teraz rząd wyszedł z kolejną propozycją, która ucieszyła wiele rodzin - 300 plus na wyprawkę szkolną dla każdego dziecka. Jak uzyskać dofinansowanie? - Im wcześniej złożone wnioski, tym szybciej wypłacone pieniądze - mówiła na konferencji prasowej minister Elżbieta Rafalska. Wiadomo już, że zgłoszenia w programie "Dobry start" złożone w lipcu i sierpniu, będą rozpatrywane do końca września.

PKO BP i nie tylko. Gdzie dostaniesz 300 plus?

Aby uzyskać dofinansowanie, należy zachować się podobnie jak w przypadku 500 plus: można to zrobić przez stronę Ministerstwa Rodziny empatia.mrpips.gov.pl oraz za pomocą bankowości internetowej lub drogą tradycyjną (w formie papierowej). W tym właśnie momencie, warto dowiedzieć się, które banki obsługują przyjmowanie zgłoszeń obywateli. Na liście jest PKO BP i wiele innych. Banki, które przyjmują zgłoszenia: Alior Bank SA, Bank Millennium SA, Bank Pekao SA, Bank Pocztowy SA, Bank Polskiej Spółdzielczości SA oraz wybrane zrzeszone Banki Spółdzielcze, Credit Agricole Bank Polska SA, Getin Noble Bank SA, ING Bank Śląski SA, mBank SA, Nest Bank S.A, PKO Bank Polski SA (oraz Inteligo), SGB-Bank SA oraz wybrane zrzeszone Banki Spółdzielcze. Niebawem będzie można również składać wnioski w Banku BGŻ BNP Paribas, natomiast Bank Zachodni WBK włączy się w akcję informacyjną o programie "Dobry Start" i będzie zachęcać do złożenia wniosku korzystając z "Profilu zaufanego". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jackowski pogrążony! Wszystko wyszło na jaw
  2. Masz konto w tym banku? Państwo przejęło twoje pieniądze
  3. Media kłamały! Mikołaj Roznerski ujawnia prawdę o relacji z Kalską
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News