Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia

Młody aktor ma zmasakrowaną twarz. Miało dojść do brutalnego pobicia Źródło: Facebook

Pizzeria z Poznania jest na ustach wszystkich. Według poszkodowanego i władz teatru miało dojść do brutalnego pobicia, z kolei szefostwo lokalu zaprzecza, jakoby tak przerażające zajście zostało zarejestrowane w restauracji.

Pizzeria z Poznania musiała wydać oświadczenie, ponieważ według szefostwa opisywane przez ich pracownika zdarzenia wcale nie miały miejsca w lokalu. Młody aktor ma zmasakrowaną twarz i oskarżył właścicieli o wyzysk.

Miał upomnieć się o pieniądze i zostać pobity

Incydent z Poznania nagłośnił na Facebooku tamtejszy Teatr Polski. Na deskach występuje bowiem 36-letni Jurij, który pochodzi z Ukrainy. Ich sceniczny towarzysz został poważnie pobity i przez długi czas nie będzie mógł pokazywać swojego talentu szerszej publiczności. Oprócz grania w teatrze, mężczyzna dorabia sobie właśnie w pizzerii Tivoli, która jest miejscem całego zamieszania.

Pizzeria znajdująca się przy ulicy Ściegiennego była drugim miejscem pracy Jurija. Jak podaje Teatr Polski w Poznaniu, ich aktor trafił do szpitala ze złamanym nosem tuż po tym, kiedy upomniał się o wypłatę. 10 października Jurij miał udać się do lokalu, w którym doszło do kłótni. Miał otrzymać 1700 złotych, a szef chciał mu wypłacić 900 złotych mniej. Wymiana zdań zakończyła się pobiciem 36-latka.

Pizzeria Tivoli wydała oświadczenie i potępiła przemoc

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Tak brzmi wersja wydarzeń Ukraińca. W rozmowie z Gazetą Wyborczą dodał także, że kierownik zaczął go wypychać na zewnątrz i dusić. Jurij zadzwonił na policję, a ci kazali czekać w lokalu. Taka decyzja miała się nie spodobać szefowi aktora.

- Mówił, że nie mam prawa tam przebywać. Ale ja nie chciałem wyjść, bo policjanci kazali czekać w środku. Odmówiłem i wtedy kierownik znowu zaczął mnie siłą wypychać z lokalu, a w końcu uderzył mnie głową w nos - relacjonował 36-latek. Kiedy przyjechała policja, poszkodowany miał wypłaconą całą sumę pieniędzy, a kierownik zaprzeczał, jakoby podniósł na niego rękę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje 25-letnia piosenkarka. Dziś znaleziono jej ciało
2. Tata kopał grób dla swojej przedwcześnie zmarłej córki. Nagle z trumny obok usłyszał płacz

- Owszem, pokłóciliśmy się, ale go nie uderzyłem. Po kłótni Jurij wyszedł z lokalu i wrócił w takim stanie. Sam się uszkodził. Nie wiem jak, bo mnie przy tym nie było - opowiedział kierownik pizzerii.

Sprawa miała zostać zgłoszona na policję, ale jak twierdzi Andrzej Borowiak, rzecznik prasowy wielkopolskiej policji, nie ma takiej notatki w systemie. Pizzeria wydała też krótkie oświadczenie, w którym deklaruje, że potępia wszelkie przejawy agresji oraz zaznaczyła, że podejrzewanie o dyskryminację jest nie na miejscu, ponieważ połowa załogi jest pochodzenia ukraińskiego.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skład NOWEGO rządu PiS. Według przecieków z partii, bez tych dwóch polityków się nie obejdzie
  2. Roksanie Węgiel puściły wszystkie hamulce. 14-latka odpowiedziała Michałowi Szpakowi, zrobiło się poważnie
  3. 33-latek zgwałcił ponad 70 dzieci, najmłodsze miało tylko pół roku. Współwięźniowie zgotowali mu piekło, tylko dla osób o mocnych nerwach
  4. Niesamowite zdjęcie z nadzwyczajną kobietą. Niemożliwe jest rozróżnić, która to mama, a która córka
  5. Znaleźli mieszańca psa i wilka, spojrzeli na niego i zalali się łzami. Historia zwierzaka przybrała niespodziewany obrót spraw

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News