Maluch pocałował śpiącego pitbulla. Pies naprawdę go zaskoczył

Maluch pocałował śpiącego pitbulla. Pies naprawdę go zaskoczył Źródło: .

Pitbull bardzo zaskoczył małego chłopca, który postanowił go pocałować. Pies był od niego dwa razy większy, jednak jak się okazało, maluch nie musiał się go obawiać.

Pitbull przez większość osób uznawany jest za bardzo niebezpiecznego psa. Trzeba przyznać, że często jego wielkość czy też sam wygląd może przerażać, jednak chyba wszyscy wiedzą, że dobrze wychowany pupil nie stanowi nawet najmniejszego zagrożenia. Tak też było w przypadku tego psiaka, który zrobił coś bardzo zaskakującego, gdy maluch postanowił dać mu buziaka.  

Mały chłopiec okazał czułość swojemu pupilowi 

Mały chłopiec, mający zaledwie około rok, postanowił pokazać swojemu psiakowi, jak wielkim uczuciem go darzy. Zapewne każdy wie, że to właśnie pomiędzy najmniejszymi dziećmi, a naszymi czworonogami może wytworzyć się najsilniejsza więź. Wszystko wskazuje na to, że tym razem nie było inaczej. 

Gdy wielki pies spał sobie smacznie na kanapie, maluch zdecydował się podejść do niego i obdarzyć go wielkim buziakiem. Chłopiec był niezwykle zadowolony z tego, że właśnie pocałował swojego ulubionego, czworonożnego przyjaciela.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pitbull zachował się w zaskakujący sposób 

Wielu mogłoby pomyśleć, że prawie dwa razy większy pies, jest prawdziwym zagrożeniem dla takiego malucha. Okazuje się, że nic bardziej mylnego, a rodzice tego szkraba mogli być zupełnie spokojni. W chwili, gdy chłopiec wybudził wielkiego psa swoim buziakiem, ten choć mógł się bardzo zdenerwować, zareagował w zupełnie zaskakujący sposób. Psiak postanowił nie być dłużnym swojemu małemu kumplowi i odwzajemnił jego całusa. Takie zachowanie ze strony psa sprawiło, że na twarzy dziecka pojawił się jeszcze większy uśmiech. Wszystko wskazuje zatem na to, że psy nie są aż tak straszne, jak wielu mogłoby się wydawać, o ile są wychowane w miłości i opiece.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Co się dzieje z Roksaną Węgiel? Fani są zdruzgotani. Tysiące Polaków boi się o jej karierę, a wszystko przez zatrważającą wiadomość
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. TVP podało pilne informacje! Polscy sportowcy zmarli podczas wyścigu
  4. Brytyjczycy wściekli na Meghan Markle po porodzie. Jej decyzja dla wielu jest nie do pomyslenia
  5. Z ostatniej chwili: Samolot pasażerski podchodził do lądowania. Nagle okazało się, że nie działają koła
  6. Wiatr 80 km/h uderzy w Polskę! Potężne burze i alerty IMGW już dzisiaj

Źródło: KOCHAMYZWIERZAKI 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News