Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane

Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane Źródło: youtube.com/HappyLife

Pitbull zaskoczył wszystkich, kiedy mały chłopiec podszedł do niego i wybudził, go ze snu. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu, które bije teraz rekordy popularności w sieci.

Pitbull należy do gatunków psów, które sprawiają, że ludzie drżą z niepokoju. Jednak zupełnie niepotrzebnie, każdy pies pochodzący z tej rasy jest wyjątkowo łagodnym stworzeniem, które nie broniąc się, nikogo nie powinien zaatakować. Nagranie, które trafiło do sieci, pokazuje, jak wygląda kontakt małego chłopca z "niebezpiecznym" psem. Nic dziwnego, że stało się ono hitem w mediach społecznościowych. 

Pitbull zyskał nowego kolegę, kiedy w domu pojawiło się dziecko

Psi behawioryści podkreślają, jak ważne jest, aby młodzi rodzice uważnie przyglądali się relacjom psa z dzieckiem. Niemowlęta, a także starsze dzieci mogą nieświadomie zrobić coś, co sprawi, że pies się przestraszy i zaatakuje. Niestety, najmłodsi często nie wiedzą, jak bawić się z psem, by i on odczuwał z tego radość. Dlatego niebywale istotny jest fakt, by rodzice w każdej chwili obserwowali, jak się zachowują ich dzieci i czworonogi, gdy mają ze sobą bezpośredni kontakt. 

W tej rodzinie pitbull pojawił się, zanim na świat przyszedł synek. Od pierwszych chwil, kiedy dziecko zjawiło się w domu, rodzice uczyli psa, jak zachować się przy nowym maluszku. Nie wiedzieli, do czego może dojść, kiedy chłopczyk podrośnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Pitbull został wybudzony ze snu przez małego chłopca

Pewnego dnia maleńki chłopiec podszedł do kanapy, na której spał pitbull. Chłopiec nachylił się nad psem i dał mu buziaka w nos, śpiąc pies, wybudził się niemal natychmiast. Maluszek jeszcze raz pochylił się nad psem i trącił go noskiem, wtedy pitbull się poruszył. 

Dzisiaj grzeje: 1. W piątek na kontach emerytów pojawi się więcej pieniędzy. Wiadomo ile
2. Wracając z toalety, usłyszał, jak dziewczyna rozmawia przez telefon. Natychmiast opuścił budynek

Jego reakcja zaskoczyła wszystkich, zbudzony pitbull polizał po twarzy małego chłopca. Pies zareagował na dziecko w niesamowity sposób, pokazując, że nie ma powodów, by bać się pitbulli. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ciężarnej dwukrotnie odmówiono przyjęcia do szpitala. Kiedy dziecko przyszło na świat było już za późno
  2. Smutna wiadomość. Zmarł jeden z najbardziej utytułowanych polskich piłkarzy w historii
  3. Małe dziecko chciało wybudzić pitbulla. Kiedy się obudził, wydarzyło się niespodziewane
  4. Narzeczony zmarł tuż przed ślubem w wypadku. Przyszła żona nie odwołała sesji ślubnej, ich "wspólne" zdjęcie odbiera mowę
  5. Koroniewska pokazała za dużo, dopatrzyli się "szczegółu" w okolicach bikini. Reakcja jej męża wbija w fotel
  6. Przez tydzień piła wodę po ogórkach kiszonych. Osłupiała już 2 dnia widząc spektakularne efekty

źródło: planeta

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News