Ten Polak zyskał sławę w całej Europie. Bynajmniej nie ze względu na swoje wyjątkowe zdolności czy pracę. Mężczyzna popełnił tak okrutne przestępstwo, że piszą o nim światowe media.

30-letni Łukasz H. należał do zorganizowanej grupy przestępczej Black Death. Przebywał i działał w Mediolanie. To właśnie tam zaprosił 20-letnią modelkę.

Dziewczyna przyjechała do wynajętego koło dworca w Mediolanie studio. Łukasz H. przekonywał, że na miejscu odbędzie się sesja zdjęciowa. Jak się okazało, zapewnienia mężczyzny były jedynie pretekstem do porwania.

Polak wstrzyknął dziewczynie środek odurzający, skuł ją i włożył do walizki. Pomagała mu grupa mężczyzn. Kobieta w walizce została przewieziona do domu w Piemoncie. Na miejscu przykuto ją do mebli i więziono.

Gang porwał dziewczynę po to, aby wymusić okup na jej menadżerze. Przestępcy zażyczyli sobie 300 tys. euro. Jednocześnie licytowali usługi seksualne dziewczyny w internecie.

Minął tydzień a porwanie okazało się być dla przestępców bezowocne. Menadżer nie nadsyłał okupu a zainteresowanych usługami 20-latki nie było. Łukasz H. odwiózł dziewczynę do konsulatu brytyjskiego. Tam został schwytany.

fot. Polizia di Stato
fot. Polizia di Stato

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również