PiS zrywa z tradycją! Polacy się wściekną

PiS zrywa z tradycją! Polacy się wściekną Źródło: Fot. YouTube (TVP2)

Politycy PiS zdecydowali się zerwać z bardzo szanowaną do tej pory tradycją. Po raz pierwszy od lat słynna na całym świecie aukcja koni arabskich w Janowie Podlaskim nie odbędzie się w znanej do tej pory formie. Fakt ten rozwścieczył zarówno osoby związane z projektem, jak i zwykłych internautów.

Pride of Poland przyciągała do naszego kraju niezwykle majętnych miłośników koni z całego świata. Wydawali oni tysiące na te wyjątkowe zwierzęta, rozsławiając stadninę w Janowie Podlaskim.

Kontrowersyjne zmiany autorstwa PiS

Jak się jednak okazało, Prawo i Sprawiedliwość nie zamierza kultywować tej szacowanej tradycji. Decyzje urzędników mianowanych przez przedstawicieli partii całkowicie odmienią oblicze prestiżowej imprezy. - Nic dziwnego, ostatnie dwie imprezy były, mówiąc eufemistycznie, wielką katastrofą - stwierdził blisko związany z organizacją aukcji rozmówca naTemat. - To smutne. To pokazuje, że PiS potrafi tylko niszczyć. Była fantastyczna impreza, byli klienci, były najlepsze konie, ale urzędnikom z mianowania partyjnego dwa lata wystarczyły, żeby pogrzebać całą polską hodowlę arabów - dodał także jeden z hodowców koni.

Nowa odsłona prestiżowej imprezy

Jak więc w przyszłości będzie wyglądała aukcja? Przede wszystkim zmieni ona nazwę na "Janów Podlaski Auction & Summer Arabian Horse Sale". Także liczba jej uczestników zostanie znacząco ograniczona. Licytować będą jedynie osoby zaproszone oraz ci, którzy wpłacą odpowiednie wadium. Aukcja odbywać się będzie bez udziału publiczności. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przewrót w Unii Europejskiej. Zaczyna się od Włoch, będzie gorąco
  2. Co za afera! Kochanka Pięty, Izabela P. chciała uwieść Dudę?!
  3. Dziwaczne zachowanie prezydenta Dudy. Co mu się stało?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News