Służby w akcji! PiS wydał rozkaz, by nie mieć litości

Służby w akcji! PiS wydał rozkaz, by nie mieć litości

PiS w końcu dopiął swego i idą po kolejnych. Ogromna akcja służb, trwają najgłośniejsza zatrzymania i będzie ich więcej. Wszystko przez ostatni materiał w telewizji. Rozkaz jest jasny - nie mieć dla nich litości.

Trwają kolejne zatrzymania w sprawie imprezy na Śląsku gdzie neonaziści świętowali urodziny Adolfa Hitlera. PiS postanowił wziąć się za tych ludzi i nie odpuści. ZOBACZ TAKŻE: Popłoch w Polsce! Najważniejszy brytyjski generał: „Najadą was szybciej niż myślicie” Wszystko przez materiał wyemitowany przez TVN w programie "Superstacja". Reporterzy przedostali sie do środowiska neonazistowskiego i pokazali, jak ono dziś funkcjonuje. Członkowie stowarzyszenia Duma i Nowoczesność zorganizowali w lesie na Śląsku impreze z okacji urodzin Adolf Hitlera. Palili tam wielką swastykę, krzyczeli "Sieg Heil" i zrobili nawet tort, który miał odwzorować flagę III Rzeszy.

PiS rozpoczyna akcję

W niedzielę Zbigniew Ziobro zlecił prokuraturze w Katowicach, aby wszczęła śledztwo w sprawie propagowania nazizmu przez członków stowarzyszenia. Według środowiska obozu władzy, ludzie którzy to robią są "wrogami Polski" i dlatego należy nie mieć dla nich litości i wyeliminować z życia publicznego jak najszybciej. We wtorek zatrzymano trzech pierwszych członków "Dumy i Nowoczesności", którzy organizowali spotkanie w Wodzisławiu Śląskim. Oni usłyszeli już zarzuty za propagowanie totalitarnego ustroju. ZOBACZ TAKŻE: Tylko u nas! Los przesądzony, Ryszard Czarnecki ma przerąbane Teraz zatrzymano dwóch kolejnych członków podejrzanych o to samo. Są to Adrian K. i Dorota R., współorganizowali oni spotkania neonazistów Prawo i Sprawiedliwość idzie po kolejnych członków tej organizacji i innych, którzy wychwalają Adolfa Hitlera i jego metody sprawowania władzy. Chcą delegalizacji tego stowarzyszenia. Źródło: wp.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News