Kapryśna aura i nawał codziennych obowiązków zmogły lidera Prawa i Sprawiedliwości. Jak poinformował na antenie radia RMF FM Wicemarszałek Senatu Adam Bielan, rozmowy kierownictwa PiS na temat rekonstrukcji rządu z powodu choroby Kaczyńskiego zostały odwołane.

Bielan zaznacza, że w trosce o zdrowie prezesa żadne spotkanie nie odbędzie się w tym tygodniu, jednak planowana na 16 listopada rekonstrukcja rządu z pewnością dojdzie do skutku w wyznaczonym terminie. Na razie wszystkie spotkania zostały odwołane.

Kaczyński pokonany przez wirus

Lider obozu rządzącego cierpi z powodu groźnego wirusa. Lekarze nie mają dobrych wieści. Zalecają, aby Kaczyński do końca tygodnia został w domu i powstrzymał się od forsownych czynności. W innym przypadku jego stan może się drastycznie pogorszyć.

– Prezesa Kaczyńskiego zmógł wirus, od kilku dni jest w domu, lekarze zalecają, aby do końca tygodnia nie wychodził – zdradził w RMFFM Bielan.

Choroba szefa PiS nie była jedynym tematem radiowej rozmowy z Bielanem. Wicemarszałek Senatu poinformował, że poza przedstawicielami Prawa i Sprawiedliwości na spotkanie zostaną zaproszeni także przewodniczący partii koalicyjnych, czyli Jarosław Gowin i Zbigniew Ziobro. Polityk nie chciał jednak wdawać się w żadne spekulacje na temat rekonstrukcji rządu.

– Nie chcę rozmawiać o żadnych personaliach. Mogę powiedzieć jedynie, że w mediach pojawiło się wiele informacji, które są fałszywe – uciął Adam Bielan.

Źródło: wprost.pl

Samobójstwo czy zatajony mord? Popularne teorie spiskowe o śmierci Andrzeja Leppera

Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

 

...

Zobacz również