Z polecenia najwyższych władz państwowych uruchomiono właśnie wszystkie możliwe służby, a wszystko po to, by odnaleźć jedną tylko osobę. Sprawa jest dla PiS priorytetowa, gdyż dotyczy bezpośrednio Jarosława Kaczyńskiego i jego zdrowia.

Kilka dni temu Polskę obiegła informacja o przyjęciu Jarosława Kaczyńskiego do szpitala w związku z jego mocno schorowanym kolanem, które od lat znacząco przeszkadzało mu w życiu i pracy. Polityk znalazł się pod opieką lekarzy z Wojskowego Instytutu Medycznego przy ul. Szaserów w Warszawie.

Początkowo w związku z hospitalizacją prezesa PiS powstało wiele teorii dotyczących jej powodów. Fakt przewlekłych dolegliwości w stawie kolanowym był powszechnie znany, lecz opinia publiczna spodziewała się nawet choroby nowotworowej w postaci raka, przede wszystkim trzustki.

11 maja w mediach pojawiła się informacja o zamknięciu szpitala na około pół godziny. Wstrzymano wówczas wszelkie odwiedziny, a budynek został przeszukany przez policję. Anonimowy informator, podał władzom placówki, że w jej wnętrzu znajduje się ładunek wybuchowy.

PiS nakazał służbom odnalezienie osoby odpowiedzialnej za zamieszanie

Gdy tylko wieść o zamknięciu szpitala rozeszła się, wiele osób natychmiastowo uznało, iż ma to związek z kaprysem głowy Zjednoczonej Prawicy. Szybko jednak podano, iż sprawa jest dużo poważniejsza.

Po południu otrzymaliśmy ze szpitala przy Szaserów zgłoszenie o alarmie bombowym. Ponieważ to szpital wojskowy, w akcji brały udział także inne służby, m.in. Służba Ochrony Państwa. My przeprowadziliśmy sprawdzenie pirotechniczne. Okazało się, że informacja o podłożeniu ładunku była fałszywa – powiadomiła wówczas Joanna Węgrzyniak z komendy na stołecznej Pradze.

Teraz osoby odpowiedzialnej za niepotrzebne postawienie w stan gotowości m.in. policji i Służby Ochrony Państwa szukają najwyższe władze Rzeczpospolitej Polskiej. Szef MSWiA, Joachim Brudziński zapowiedział złapanie, jak określił w tweecie, winnego całego zamieszania „debila”. Określenie to wywołało powszechne oburzenie nastawionych opozycyjnie wobec rządu internautów.

Ja nie tylko podtrzymuję, że ta kreatura jest DEBILEM, ale obiecuję, obiecuję, że dołożę jako szef MSWiA wszelkich starań aby policja i inne służby namierzyli jak najszybciej tę osobę. Mam nadzieję, że prokuratura postara się, aby sąd mógł ukarać te kreaturę, tak surowo, jak tylko pozwala na to obowiązujące prawo – powiadomił minister spraw wewnętrznych i administracji.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Chory Kaczyński odchodzi od zmysłów! „Krzyczy, ma pretensje”
  2. Irena Santor trafiła do szpitala!
  3. Arcybiskup krytycznie o politykach. Andrzej Duda słuchał jak wryty

Czy osoba odpowiedzialna za fałszywy alarm bombowy powinna znaleźć się w więzieniu?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Srebrne Usta: Te słowa polityków rozbawią cię do łez!

Kaczyński: Ministrowie oddadzą nagrody. Internauci żartują w najlepsze... [MEMY]

źródło: oko.press