PiS ukrywa prawdę ws. choroby Kaczyńskiego?! Szokujące doniesienia

PiS ukrywa prawdę ws. choroby Kaczyńskiego?! Szokujące doniesienia Źródło: fot. youtube.com/pudelektv

Jak długo może trwać leczenie chorego kolana? Przy lekkich urazach wystarczy zmniejszyć obrzęk i poddać się rehabilitacji, aby po kilku tygodniach być już w pełni sprawnym. Cięższe problemy wymagają trudniejszych zabiegów - jednak te nie wymagają długiego pobytu w szpitalu. Czemu więc Jarosław Kaczyński leży w ośrodku już od 15 dni?

Prezes Prawa i Sprawiedliwości do szpitala udał się 8 maja i od tego czasu z niego nie wychodzi. Władzę polityczną przez ten czas sprawuje wyłącznie przez telefon. Odwiedzać go mogą jedynie nieliczni politycy, a o dacie wypisania prezesa ze szpitala nikt nie wspomina. Wydaje się to podejrzewane - zwłaszcza, gdy dokładnie przysłuchamy się wypowiedziom lekarzy.

Co tak naprawdę dolega Kaczyńskiemu?

W przypadku leczenia urazów kolana najważniejszy jest czas. Im szybciej pacjent stanie na nogi, tym szybciej dojdzie do pełnej sprawności. - Bo staw musi pracować. To poprawia krążenie, chrząstki szybciej się odbudowują, dzięki czemu szybciej powracamy do pełnej sprawności - komentuje Janusz Szwed, doktor w jednej z warszawskich klinik ortopedycznych. Przy małych urazach zazwyczaj wystarczy zmniejszenie obrzęku. Przy cięższych - rozwiązań jest kilka, między innymi artroskopia i operacja kolana. Najwięcej czasu, bo maksymalnie dwa tygodnie, w szpitalu można spędzić po założeniu endoprotezy, ale taki zabieg przeprowadzany jest jedynie w przypadku przewlekłych i od dłuższego czasu nieleczonych urazów. Ciężko uwierzyć, żeby były premier dopuścił się tak dużego zaniedbania w sprawie własnego zdrowia.

Jarosław Kaczyński czuje się dobrze

Ludzie odwiedzający prezesa twierdzą, że ogólnie czuje się on dobrze i właściwie po zabiegu nic mu nie dolega. Wszyscy zastanawiają się, czemu w takim razie nie opuści szpitala? Według specjalistów dużo lepsze niż szpitalne łóżko, byłyby regularne rehabilitacje i spacery, nawet o kulach. W Sejmie aktualnie podejmowane są bardzo istotne decyzje, a prezesa musi zastępować Joachim Brudziński. Można się jedynie zastanawiać, czy problemem Jarosława Kaczyńskiego jest faktycznie chore kolano, czy leży on kompletnie gdzie indziej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Zobacz także:
  1. Chwile grozy w Sejmie! ,,Zamurujcie i zastrzelcie te osoby niepełnosprawne!"
  2. Dwa lata temu Jackowski przewidział WSZYSTKIE działania PiS! Następny krok budzi grozę wśród opozycji
  3. No to mamy już pewność. Brudziński się wygadał ws. emerytury Kaczyńskiego
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News