Prawo i Sprawiedliwość z pewnością mocno zaboli ostatnia deklaracja lekarzy. Jak się bowiem okazuje, po braku satysfakcjonującej medyków reakcji ze strony władzy, ci przechodzą do pełnej ofensywy. W kraju rozgorzeje prawdziwa wojna, jakiej Polska nie widziała już dawno.

PiS będzie miało ogromny problem, a wszystko przez tę decyzję Porozumienia Zawodów Medycznych. Organizacja, która pod swoimi skrzydłami skupia wszystkich pracowników sektora medycznego, postanowiła, że przejmuje protest lekarzy rezydentów. Od teraz PZM będzie strajkowało już w całym kraju.

– Porozumienie Zawodów Medycznych, największa i najszersza organizacja skupiająca pracowników ochrony zdrowia przejmuje protest głodowy Porozumienia Rezydentów i przekształca w protest głodowy Porozumienia Zawodów Medycznych. Ten protest rozszerza się od dnia dzisiejszego na cały kraj – oświadczył szef komitetu protestacyjnego, Tomasz Dybek.

To ogromne wsparcie dla młodych lekarzy, którzy od wielu dni kontynuują swoją głodówkę. Z drugiej strony to twardy orzech do zgryzienia dla Prawa i Sprawiedliwości. Partia Jarosława Kaczyńskiego właśnie natrafiła na problem, z którym nie mierzyła się od początku kadencji. Opozycja już zaciera ręce i przekonuje, że taka piekielna wojna na noże z pewnością wstrząśnie rządem i całą partią rządzącą.

źródło: onet.pl

Kosmiczna sonda popełniła samobójstwo - przedtem wykonała NIESAMOWITE zdjęcia!


Jak wyglądała Marta Kaczyńska w dzieciństwie? 10 interesujących faktów z jej życia

...

Zobacz również

Zobacz również