PiS pracuje nad nową ustawą. Stracimy przez nią część pensji

PiS pracuje nad nową ustawą. Stracimy przez nią część pensji

ZUS i jego reforma pozostają aktualnie jednymi z najwyższych priorytetów PiS-u. Za wprowadzane przez partię zmiany zapłacimy wszyscy. Chcą nam zabrać część pensji. 

Prawo i Sprawiedliwość szuka sposobu na ratowanie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wymyślili specjalny program, do którego zapisany zostanie każdy Polak. Dostaniemy po kieszeni.

PiS zabierze się za ZUSZOBACZ TAKŻE: SZOK NA EXPOSE! Morawiecki spełni największe żądanie opozycji Rząd chce zadbać o emerytury Polaków. W związku z tym szykuje kolejną opłatę, która ma być pobierana z pensji. Mowa o pracowniczych planach kapitałowych. Zatrudnieni będą do nich zapisywani z automatu. Zrezygnowanie będzie wymagało trochę "biurokratycznego" zachodu. Osoby, które nie zechcą wziąć udziału w programie będą musiały złożyć odpowiedni wniosek.

Zapłacą zarówno pracownicy jak i pracodawcyZOBACZ TAKŻE: Ależ szok! Ujawniono teczkę Morawieckiego, to go zniszczy Pracownicy, którzy takowego wniosku nie złożą, będą mieć uszczuplaną o 2% pensję na rzecz pracowniczych planów kapitałowych. Program obciąży też pracodawców, którzy będą musieli dorzucić jeszcze 1,5% składki. Źródło: innpoland.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News