7 kobiet jeździ po bazarkach i tłumaczy ludziom afery PiS. "TVP im o tym nie powie"

7 kobiet jeździ po bazarkach i tłumaczy ludziom afery PiS. "TVP im o tym nie powie" Źródło: facebook.com/blyskbudzik/

PiS znalazło się w prawdziwych tarapatach? Zrobiło się głośno o 7 kobietach, które obrały sobie za cel uświadamianie ludzi o tym, jakich afer dopuściła się prawicowa partia. Są zaangażowane w swoje działania, ponieważ wiedzą, że w tak szumnie oglądanej TVP "nikt im o tym nie powie".

Rządy PiS zostały dokładnie przeanalizowanie przez 7 dziarskich i upartych kobiet. Poświęcają czas i pieniądze, aby dotrzeć do najdalszych miejscowości swojego województwa. Jeżdżą na bazarki, gdzie rozdają ulotki i rozmawiają z wyborcami. Chcą im pokazać, jaka jest prawda i o czym nie mówi TVP.

Logo PiS widnieje na ich ulotkach. Nie używają go w pozytywnym znaczeniu

7 kobiet, które skrzyknęły się i zmobilizowały siły przed wyborami, działa pod nazwą "Błysk Budzik". Chcą obudzić wyborców, zanim ci 13 października wybiorą się do urn i oddadzą zły - w ich mniemaniu - głos. Jedna z kobiet, Ewa, działała kiedyś w KOD-zie, lecz to dla niej za mało. Wraz z innymi paniami co tydzień zrzuca się po 20 zł na paliwo i inne środki, aby jeździć w różne miejsca województwa łódzkiego. Kobiety rzadko jednak opuszczają "swój teren".

Kiedy dojeżdżają na targowisko, skupiają się na kupcach i ich klientach. Rozdają ulotki profrekwencyjne i "bibułę", która ma informować o aferach partii rządzącej.

- Nie tracimy czasu na pisowski beton. Chcemy dotrzeć do niezdecydowanych. Chodzi też o dodanie otuchy zwolennikom opozycji, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach, żeby nie tracili nadziei i poszli na wybory, bo każdy głos się liczy - opowiada Lucyna.

Kobiety są często popychane, szarpane i wyzywane: Dzi**i Schetyny, LGBT, stare k**wy, idiotki, świruski 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do samochodu pań doczepiona jest przyczepka, a na niej znajduje się wielki liść z napisem "Demokracja". Zjadają go robaki podpisane nazwiskami polityków: Kaczyński, Morawiecki, Piotrowicz. Kobiety nie zawsze są przyjmowane z sympatią. Zazwyczaj ludzie biorą ulotki i odchodzą z uśmiechem. Jednak nierzadko członkinie "Błysk Budzik" słyszą za sobą wyzwiska oraz odczuwają na własnej skórze złość i irytację wyborców. Są popychane, kopane, szarpane.

Dzisiaj grzeje: 1. Znany piosenkarz będzie miał dziecko z mężczyzną. Urodzi je surogatka. ''Jesteśmy w ciąży''
2. Nastolatka poszła spać z ładującym się telefonem przy głowie. Nie żyje

Rozmowy z osobami, które są zdecydowane głosować na prawicę, nie należą do najmilszych. Upierają się, że wiedzą, na kogo mają głosować, że kobiety próbują namącić, że opozycja kradnie i jest najgorsza. Oskarżają członkinie o choroby psychiczne i o to, że nie są patriotkami. Kobiety przyznają, że wszystkich na "dobrą drogę" nie sprowadzą, ale próbować warto.

- O nagrodach dla rządu słyszeli, o lotach Kuchcińskiego też. Ale o świeżych rzeczach, z ostatnich kilku tygodni, to już nie. TVP im o tym nie powie. My im o tym mówimy - opowiada Ewa.

- Właśnie rozmawiałam z taką starszą panią. Kościół to, PiS tamto. I ona mówi, że afera Banasia ją nic nie obchodzi - komentuje Lucyna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Legendarny milioner nie chciał płacić alimentów córce. Mówił, że nie jest jego, wyśmiewał ją i poniżał
  3. Krzysztof Jackowski zdradził, skąd biorą się jego wizje. Chodzi o jego żonę
  4. Książę William przekazał królowej radosną nowinę. Media: Księżna Kate ponownie będzie mamą
  5. Zobaczył swoją dziewczynę bez makijażu i z miejsca z nią zerwał. Jej reakcja jest powalająca

Źródło:  Na Temat

Następny artykuł