PiS pozbył się Pięty! Publiczne upokorzenie posła

PiS pozbył się Pięty! Publiczne upokorzenie posła

Stanisław Pięta, który w ostatnim czasie zyskał na negatywnej popularności za sprawą doniesień Izabeli Pek, został zawieszony w prawach członka PiS i jego klubu parlamentarnego. Partia pozbyła się go również ze wszelkich komisji, w których pracował.

Od kilku dni w Prawie i Sprawiedliwości trwa kolejna afera, tym razem obyczajowa. Poseł Stanisław Pięta, który w sejmowych ławach zasiada już od 13 został oskarżony przez modelkę Izabelę Pek o romans nią i zdradę żony. Sprawa stała się znana dzięki głośnej publikacji dziennika "Fakt", który jako pierwszy ja nagłośnił.

Stanisław Pięta odsunięty!

Szefostwo Prawa i Sprawiedliwości najwyraźniej uznało doniesienia za wiarygodne i zawiesiło polityka w prawach członka partii, klubu parlamentarnego PiS oraz wycofano go z prac komisji ds. Amber Gold i ds. służb specjalnych. O decyzji poinformowała za pomocą Twittera Beata Mazurek, rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Izabela Pek przerywa milczenie! Ujawnia kulisy skandalu w PiS
  2. Podsłuchano prywatne rozmowy Macierewicza z żoną! „Jesteś mi obcym człowiekiem”
  3. Listy, groźby, pożar. Brejza idzie na noże z PiS-em
źródło: Twitter.com/Beata Mazurek
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News