3 razy wyższy niż Jezus ze Świebodzina. PiS postawi w Polsce potężny SUPER-KRZYŻ
Wiadomości Pikio - 9 Czerwca 2018

3 razy wyższy niż Jezus ze Świebodzina. PiS postawi w Polsce potężny SUPER-KRZYŻ

Jeden z samorządowców z ramienia PiS wpadł na niezwykle kontrowersyjny pomysł. Z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości chce postawić w swej gminie 100-metrowy krzyż. Konstrukcja miałaby być więc trzykrotnie wyższa, niż głośny medialnie Jezus ze Świebodzina.

Wybrany z listy Prawa i Sprawiedliwości Karol Rajewski pełni funkcję burmistrza Błaszek. Działacz jest związany z partią od wielu lat, o czym niezwykle obszernie informuje na swej stronie internetowej.

PiS ma nowy, kontrowersyjny pomysł

Obecnie zrobiło się o nim głośno w całym kraju ze względu na jego kontrowersyjny pomysł. Polityk chce uczcić 100-lecie polskiej niepodległości poprzez postawienie w swojej gminie konstrukcji nazywanej superkrzyżem. - Chcemy zbudować w Wojkowie najwyższy w Polsce krzyż. Zostawimy po sobie dla następnych pokoleń ponadczasowy znak wdzięczności, szacunku i pamięci - powiedział Rajewski w wywiadzie dla TVN24. - Całym sercem popieram ten pomysł i przekażę na ten cel prywatne pieniądze, bo jestem Polakiem, katolikiem i kocham swoją Ojczyznę, za której wolność oddawali życie nasi rodacy - dodał także burmistrz.

Reakcje wyborców

Jego pomysł spotkał się z naprawdę mieszanym odbiorem. Część internautów stanowczo chwali tę inicjatywę. Inni twierdzą za to, iż stoi ona w sprzeczności z wizją ubogiego, pokornego Kościoła, do której zachęca między innymi papież Franciszek.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażające. Właśnie spełnia się przepowiednia Rydzyka sprzed lat
  2. Wielka tajemnica papieża. Jan Paweł II był MISTYKIEM
  3. DEWASTACJA. Tylko jeden z kandydatów ma szansę na zostanie prezydentem Warszawy
ZAMIANA
kaczynski_i_szydloHORRENDALNE sumy! Tak PiS płaci ludziom obozu władzy [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
jaroslaw_kaczynskiIle wzrostu ma Kaczyński, a ile Kwaśniewski? Możesz się zdziwić! [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News