PiS ma poważne kłopoty. Miliony Polaków pozostały bez niczego

PiS ma poważne kłopoty. Miliony Polaków pozostały bez niczego

W ostatnim czasie PiS ma bardzo trudną sytuację w kraju. Bez problemu można powiedzieć, że gdy jeden problem się kończy, to na jego miejsce wyłania się kolejny. Teraz jednak już tak łatwo może im się nie udać, wyjść z tarapatów.

Nie ulega wątpliwości, że ostanie miesiące były bardzo trudne dla rządu PiS. Mieliśmy trwający 40 dni protest osób niepełnosprawnych, który bardzo podkopał pozycję partii. Później na jaw wyszedł skandal z udziałem posła Pięty. Teraz rząd będzie się borykał z niezadowoleniem kolejnej grupy społecznej, która jest znacznie liczniejsza niż niepełnosprawni. Nie wykluczone, że w grę będzie wchodził kolejny protest, który może być znacznie poważniejszy w skutkach.

PiS w olbrzymich tarapatach

Pogoda w naszym kraju znana jest ze swojej nieprzewidywalności, każdy rok wygląda pod tym względem zupełnie inaczej. Tegoroczna wiosna, jak i początek lata sprzyja wypoczynkom na świeżym powietrzu, jednak wysokie temperatury i małe opady niosą za sobą ogromne straty. W 2018 możemy bez skrępowania mówić o suszy na terenie całej Polski. Oczywiście ostatnie dni były znacznie chłodniejsze i zdarzają się w niektórych rejonach opady, ale jest to zaledwie kropla w morzu potrzeb naszych rolników. Wielu z nich już zaczyna liczyć straty, które mogą okazać się gigantyczne. W tym roku tysiące Polaków może zostać z niczym. Rolnicy bez wątpienia nie będą siedzieć z założonymi rękami i czekać na cud. W tym wypadku protest jest niemalże nieunikniony. Jak donoszą media, w tym samym czasie premier Mateusz Morawiecki jeździ po Polsce, opowiadając i zachwalając projekt 500 plus, całkowicie zapominając o tragedii tysięcy ludzi, która dzieje się na naszych oczach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. WSZYSCY Polacy zapłacą WIĘCEJ! Będziecie wściekli
  2. Trzęsienie ziemi w obozie władzy. „Nieusuwalny” człowiek znika
  3. Nawet Kaczyński jest w szoku. Zdumiewające wyniki badań
źródło: natemat.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News