Wiele wskazuje na to, że by zemścić się na prezydencie Andrzeju Dudzie, Jarosław Kaczyński zaczął używać bezwzględnej w politycznej walce broni tj. haków. To, że takie posiada, po cichu przyznają nawet inni politycy Praw i Sprawiedliwości.

Jarosław Kaczyński był gotowy szybko zrewanżować się Andrzejowi Dudzie, wyciągając jakieś sprawy z przeszłości. Na razie plan ten został odłożony w czasie, lecz krytyka decyzji prezydenta będzie w najbliższym czasie bardzo mocna – zdradził anonimowo jeden z polityków partii rządzącej.

Teorię tę potwierdza również dziennikarka śledcza Bianka Mikołajewska. Zdradziła, że dziwnym zbiegiem okoliczności właśnie otrzymała list z informacjami na temat rzekomych sekretów z życia prywatnego prezydenta.

Akurat wczoraj dostaliśmy na Sygnał donos dotyczący rzekomo życia prywatnego prezydenta Dudy. (…) Przypadek? Czy ktoś już gra na osłabienie prezydenta? – napisała zbulwersowana sprawą Bianka Mikołajewska.

Dodała również, że nadawca tłumaczył, że „chciałby ujawnienia „faktów” sprzed kilku lat, by „nikt nie mógł szantażować nimi prezydenta”. Zbieżność sytuacji z konfliktem Prezydenta RP z Prawem i Sprawiedliwością zdaniem wielu komentatorów nie może być przypadkowa.

https://www.youtube.com/watch?v=1CuF_GBTFOQ

...

Zobacz również