Ta sprawa zatrzęsie polską sceną polityczną i show-biznesem. W rękach polityków PiS znajdują się notatki, które mogą pogrążyć wielu znanych ludzi. Lista celebrytów, na których haki mają członkowie partii jest bardzo długa.

Wspomniane notatki mają wpaść w ręce polityków PiS dzięki sprawie Cezarego P. Mężczyzna był dilerem polskich gwiazd. Skrzętnie notował ich preferencje i zakupy.

Wśród klientów P. byli „znana prezenterka TVN, prezenterzy popularnych programów rozrywkowych w TVP2 i Polsacie oraz osoby związane z show Taniec z gwiazdami, a także znana piosenkarka”

Diler szyfrował swoje notatki. Policji udało się je jednak rozczytać. Teraz dostęp do nich mogą mieć, za sprawą Zbigniewa Ziobry, wszyscy politycy PiS. Zdaniem Pawła Kukiza wykorzystają oni listę w przemyślany sposób.

 – Jeśli ktoś myśli, że wkrótce dowiemy się kto na salonach namiętnie wciąga, to jest w błędzie. Być może policja rzuci kilka nazwisk na żer tłuszczy, ale pozostałe zachowa dla siebie. No i dla Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Mogę się założyć, że już wkrótce wśród artystycznych elit, obudzi się wielka miłość do pana prezesa Kaczyńskiego. A może nawet i wśród niektórych posłów totalnej opozycji? – skomentował sprawę Kukiz.

źródło: Facebook/Paweł Kukiz

Synowie znanych polityków, którzy poszli w ślady ojców [ZOBACZ!]

Czyją córką jest Małgorzata Rozenek? Zdziwisz się! Zaskakujące powiązania rodzinne znanych ludzi

 

Zobacz również