Będzie kolejny skandal? Jest sekstaśma z politykiem PiS, służby chcą zatuszować sprawę?

Będzie kolejny skandal? Jest sekstaśma z politykiem PiS, służby chcą zatuszować sprawę? Źródło: fot. flickr.com

PiS stanęło przed kolejną aferą, która może jeszcze bardziej pogrążyć partię. Tym razem chodzi o nagranie z prominentnym politykiem partii rządzącej, która miała zostać zatuszowana przez służby.

PiS w ostatnich miesiącach jawi się coraz to nowymi aferami, z których każda kolejna przyćmiewa te poprzednie. To sprawia, że wizerunek partii znacząco podupadł, a jej kondycja przed wyborami to jedna wielka niewiadoma. Nie dziwi więc fakt, że Jarosław Kaczyński podczas konwencji swojej partii obiecał Polakom tak dużo. Jednak to może nie wystarczyć w świetle informacji, które właśnie ujrzały światło dzienne.

Nie da się ukryć, że partia Jarosława Kaczyńskiego musi być teraz bardzo ostrożna. Każdy niewłaściwy ruch może zniechęcić do PiS kolejne osoby, a do wyborów coraz mniej czasu. Zdaje się, że nie mogło być gorszego czasu, aby wynikła kolejna afera obyczajowa z udziałem jednego z polityków tej partii.

Kolejna afera w PiS, kompromitujące nagranie zniknęło

Były agent CBA mjr. Wojciech J. według ustaleń mediów miał bardzo rozległe uprawnienia w szeregach tej organizacji. Nadane miały mu zostać przez samego Ernesta Bejdę. Bez wątpienia można o nim mówić jak o super agencie, który mógł między innymi żądać od każdej jednostki CBA wszystkich dokumentów, ciągać informacje z baz danych CBA i służb specjalnych.

Oczywiście to nie wszystkie jego nietypowe uprawnienia, a według z byłych i wysoko postawionych funkcjonariuszy CBA, takiej władzy nie mieli nawet dyrektorzy tego biura.

Wojciech J. wyznaje, że CBA zatuszowało skandal obyczajowy z kluczowym politykiem PiS w roli głównej. Miał on być, w posiadaniu nagrania, na którym członek partii odwiedza agencję towarzyską. Potwierdzać to ma dokument spisujący zawartość jego szafy pancernej, na którym widnieje płyta z nagraniem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Było nagranie i nagle go nie ma

Polityk, który miał zostać uwieczniony na nagraniu, wedle informacji jest z Podkarpacia. Jednak płyta z nagraniem zniknęła, a cała sprawa została zatuszowana przez CBA. Dodatkowo biuro tłumaczy się, że były agent jest osobą niewiarygodną, jednak dokumenty z nadanymi mu uprawnieniami zdają się obalać tę tezę.

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, o jakiego Polityka chodzi, a ilość szczegółów w tej sprawie również jest ograniczona. Jednak nie ma wątpliwości, że wraz z upływem czasu dowiemy się kolejnych szczegółów.

  1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Jak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków!
  2. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu
  3. Księżna Diana ostrzegła swojego syna. Chodzi o Meghan
  4. Dramat. Mama uwielbianej aktorki Klanu przeraźliwie chora
  5. Papież Franciszek nie przyjął dymisji kardynała ukrywającego PEDOFILÓW

źródło: NaTemat

Następny artykuł