PiS zmanipulował w sprawie "Złotego Mercedesa"

PiS zmanipulował w sprawie "Złotego Mercedesa"

Trwa audyt, który jest dzisiaj tematem numer jeden. Jedną z najbardziej szokujących informacji były wieści o złotym mercedesie, który miał kupić prezes państwowej spółki. Okazuje się, iż to dobry samochód, ale kolor to zwykły szary metalic.

Zdjęcia pojazdu wykonał Super Express. Widać na nich, że nie chodzi o żaden pojazd rodem z kasowych hollywoodzkich produkcji. Jednakże, minister Dawid Jackiewicz w swoim przemówieniu podał przykład "złotego mercedesa", jako skandalicznej rozrzutności. Czy taki samochód był zbędnym wydatkiem, nie wiadomo, jednakże internauci inaczej wyobrazili sobie pojazd. Na pewno nie jako mercedesa klasy E w tym kolorze.

ZOBACZ TAKŻE – Gorąco w Sejmie. Premier Szydło: Przez rządy PO Polacy stracili 340 mld zł

Audyt wywołał jednak mnóstwo kontrowersji, ponieważ samochód nie był jedynym tematem. Wykazał mnóstwo nieprawidłowości i zmarnowanych pieniędzy, aczkolwiek politycy PO uważają, że opiera się na kłamliwych danych. Z kolei posłowie PiS i Kukiz'15 są oburzeni.

ZOBACZ TAKŻE - Niesiołowski: W Biblii nie ma nic o Kaczyńskim, bo Mojżesz był uchodźcą (video)

Poniżej fotografie samochodu, o którym mowa oraz pluralistyczna lista naszych artykułów o audycie.

ZOBACZ TAKŻE - Tusk o audycie rządów PO-PSL: Świento prowda, tys prowda i audyt ZOBACZ TAKŻE – Kaczyński: Ilość rzeczy złych za rządów PO była gigantyczna ZOBACZ TAKŻE – Kopacz: Audyt rządów PO-PSL to nieudolna próba zakłamania ZOBACZ TAKŻE – Sejm: Kilkumetrowa lista roszczeń wobec rządów PO-PSL (video) ZOBACZ TAKŻE – Schetyna: Audyt rządów PO to nerwowa reakcja PiSu na sobotni marsz Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Następny artykuł