PiS jej tego nie wybaczy. Mocne słowa Kayah podczas koncertu

PiS jej tego nie wybaczy. Mocne słowa Kayah podczas koncertu Źródło: youtube,com

Kayah to jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce, a jej koncerty zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Festiwal w Sopocie, który odbył się wczoraj, nie był wyjątkiem. Artystka postanowiła wykorzystać sytuację i ogłosić coś ważnego.

Kayah, tuż po wykonaniu piosenki "Po co", wykorzystała obecność tłumu ludzi i kamer, i wypowiedziała kilka słów do protestujących w Sejmie osób niepełnosprawnych i ich opiekunów. - Mamy Dzień Matki. Z tej okazji chciałam wam złożyć najserdeczniejsze życzenia. Wszystkim matkom, a szczególnie osób niepełnosprawnych. Jesteśmy z Wami! - krzyczała ze sceny gwiazda polskiej sceny muzycznej. Nikt nie wątpi w to, że Prawo i Sprawiedliwość, partia rządząca Polską, zapamięta Kayah to na długo. Wokalistka wywołała swoimi słowami niemałą wściekłość wśród polityków władzy.

Kayah popiera protest i sprzeciwia się PiS!

Fani piosenkarki byli zachwyceni jej ciepłymi słowami. Kayah, solidaryzując się z osobami niepełnosprawnymi, z pewnością zyskała ich sympatię, czego nie można powiedzieć o politykach Prawa i Sprawiedliwości, którzy odmawiają protestującym spełnienia ich postulatów i liczą na ich odejście z budynku Sejmu. Protest osób niepełnosprawnych w Sejmie trwa już 39 dni. Część świadczeń została już przyznana, jednak niepełnosprawni i ich opiekunowie są przekonani, że to nie wystarcza na godne i normalne życie. Z tego powodu starają się walczyć dalej, mimo że rząd odciął ich od świata, nie wpuszczając nikogo nowego do środka, a ostatnio uprzywilejowana Straż Marszałkowska zaczęła używać wobec protestujących siły. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE: 1. Wszyscy śmieją się z TVP. Brzozowski znowu się ośmieszył 2. Co tam się dzieje?! Straż Marszałkowska ruszyła do akcji, protestujący przerażeni 3. Anna Mucha zapamięta to na długo. Playboy brutalnie ją poniżył  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News