PILNE nocne posiedzenie PiS! Jarosław Kaczyński podjął kluczowe decyzje

PILNE nocne posiedzenie PiS! Jarosław Kaczyński podjął kluczowe decyzje

Odkąd Jarosław Kaczyński wyszedł ze szpitala, nie przestaje zaskakiwać. Chociaż lider partii rządzącej powinien skupić się na rekonwalescencji i poprawie swojego samopoczucia - wciąż zajmuje się polityką. Właśnie na pilnym, nocnym posiedzeniu PiS podjął kluczowe decyzje.

Cała Polska martwiła się o stan zdrowia prezesa Kaczyńskiego, który długie tygodnie spędził w szpitalu. Nie było jednak takiej potrzeby, gdyż polityk najwyraźniej ma się świetnie. Zupełnie nie stopuje w najistotniejszych, politycznych decyzjach.

Jarosław Kaczyński decyduje

Jarosław Kaczyński zajął się tegorocznymi wyborami samorządowymi, wszakże obozowi rządzącemu zależy, by je wygrać. W nocy zebrał się pilnie komitet polityczny na czele z prezesem PiS i premierem Mateuszem Morawieckim. Zapadły tam kluczowe decyzje. Dotyczą one kandydatów na prezydentów kolejnych miast. Wiemy już, że o Warszawę walczy Patryk Jaki, a o Kraków - Małgorzata Wasserman. Podczas narady poza prezesem PiS i premierem, obecni byli m.in.: marszałek Sejmu Marek Kuchciński, wicepremier Beata Szydło, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak a nawet były szef MON Antoni Macierewicz. Kto jeszcze będzie startował z ramienia PiS w wyborach samorządowych? Marcin Horała, poseł PiS, walczący o prezydenturę w Gdyni, Leszek Piechota, który stara się o fotel prezydenta Chorzowa. O Słupsk z Robertem Biedroniem będzie walczył Robert Kujawski, szef tamtejszego Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości i wieloletni współpracownik posłanki Jolanty Szczypińskiej, o Mysłowice - Tomasz Papaj. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przeszłość Marty Kaczyńskiej, o której nikt nie wie. Twarde FAKTY, z tym nie można dyskutować
  2. Przyłapali minister PiS pod kościołem. Jedno zdjęcie mówi wszystko
  3. Atak na Kasię Tusk! Podzieliła los Martyny Wojciechowskiej
  4. Pawłowicz zaatakowała piłkarzy. Boniek odpowiedział jej w mistrzowskim stylu
  5. Kinga Duda zniknęła. Córka Prezydenta „jakby rozpłynęła się w powietrzu”
Źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News