Te informacje mogą zmienić bieg historii. PiS dostał Nowogrodzką od SB?!

Te informacje mogą zmienić bieg historii. PiS dostał Nowogrodzką od SB?!

Jarosławowi Kaczyńskiemu może być naprawdę trudno wytłumaczyć się z tej afery. Poseł na Sejm RP ujawnił, że szef PiS miał dostać Nowogrodzką od... komunistów. Jak do tego doszło?!

Informacje dotyczące ogromnych premii oraz nagród dla ministrów wywołały gigantyczne kontrowersje. Ogromna część Polaków twierdzi bowiem, że zostały one przyznane niesłusznie. Do sprawy odniósł się więc także Jarosław Kaczyński.

Prezes PiS w tarapatach

- Trzeba bronić nagród, bo nie można popadać w szaleństwo. Można dyskutować, czy takie sumy powinny być, czy inne, ale to nie jest żaden skandal - powiedział oficjalnie prezes PiS. Co ciekawe, sprawa ta bardzo szybko obróciła się przeciwko niemu. Szokującą sugestię w kierunku szefa partii rządzącej wysunął bowiem poseł z ramienia Platformy Obywatelskiej.

Co wspólnego mają Kaczyński i komuniści?

- Kaczyński broni nagród dla ministrów PiS, bo „w Polsce przejęto nielegalnie wielkie majątki”. Wie, co mówi, sam w końcu w niejasnych okolicznościach majątek razem z komunistami przejmował - przypomnijmy: Srebrna, Nowogrodzka, Ordona, Al. Jerozolimskie - napisał na Twitterze Marcin Kierwiński. Czy prezes PiS rzeczywiście ma się z czego tłumaczyć? Tego zapewne dowiemy się już wkrótce, gdyż sprawa ta szybko nie ucichnie. Prezes PiS w tarapatach? Fot. Twitter

Najlepsze newsy dnia:

  1. Cała Polska na to patrzyła! HGW upokorzyła Jakiego NA ŻYWO
  2. Prokuratura zajmie się Błaszczakiem. Chodzi o przejęcie placu Piłsudskiego
  3. Jest źle. Wreszcie wiemy na co choruje Kaczyński
Następny artykuł