PiS wypatroszy własnego ministra. Wszystko przez Tuska

PiS wypatroszy własnego ministra. Wszystko przez Tuska Źródło: wikimedia.org

Wydaje się, że Prawo i Sprawiedliwość za swoimi członkami zawsze stoi murem. Jednakże, kiedy ktoś się narazi lub nie wypowie w duchu partyjnych przekonań - pojawia się problem. Tym razem PiS ma ochotę wypatroszyć własnego ministra. Za wszystkim stoi Donald Tusk.

Donald Tusk jest solą w oku PiS. Nie od dziś wiadomo, że nikt tak nie drażni Jarosława Kaczyńskiego jak Przewodniczący Rady Europejskiej. Nic więc dziwnego, że Jacek Czaputowicz bardzo naraził się partii tym, co powiedział.

Donald Tusk - największy wróg PiS

- W ramach kompetencji szefa Rady Europejskiej trudno zarzucić cokolwiek Tuskowi - powiedział Jacek Czaputowicz, pytany, czy były polski premier wystarczająco dobrze wspiera interesy Warszawy w Brukseli. Takie słowa z ust ministra rządu PiS zaskoczyły wszystkich. Do tego Czaputowicz dodał, że liczy na pomoc Tuska w kwestii ustalania nowego budżetu UE. Ta wypowiedź wręcz zmroziła władze PiS. Nikt nie wątpi, że słowa te nie zostaną Czaputowiczowi zapomniane, a on sam zostanie surowo ukarany. Nieoficjalnie wiadomo, że o Donaldzie Tusku w partyjnym środowisku mówi się albo źle, albo wcale. Czaputowicz wprost go pochwalił, stwierdził, że nie można mu nic zarzucić. Na pewno dla Kaczyńskiego będzie to cios. Przypominamy, że PiS chce postawić Tuska przed wymiarem sprawiedliwości po to, by odpowiedział za katastrofę smoleńską, z którą wciąż łączą Przewodniczącego Rady Europejskiej. Wypowiedź Czaputowicza nijak się ma do ich typowej narracji. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Jarosław Kaczyński wróci do szpitala
  2. Szybkie i łatwe przekąski na imprezę [PRZEPISY]
  3. Media milczą! Pierwsza dama w szpitalu, WSTRZĄSAJĄCE informacje
  4. Oszukał całą Polskę! NAJSŁYNNIEJSZY gwiazdor w historii TVN wykiwał wszystkich
  5. Jackowski ZNISZCZONY! To będzie koniec jego kariery?
Źródło: onet.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News