Wiadomość z ostatniej chwili. PiS nie ma litości dla zdrajców narodu. Ogromny nalot służb wstrząsnął społeczeństwem, są aresztowani w głośnej aferze.

Potężna afera rozpętała się, kiedy dziennikarze TVN-u ujawnili efekty swojego śledztwa dotyczącego neonazistowskich działań na Śląsku. W minioną sobotę Superwizjer wyemitował materiał, który wstrząsnął opinią społeczną.

PiS bezlitosne wobec neonazistów

Neonaziści świętowali w lesie urodziny Adolfa Hitlera, „hajlowali” i oddawali mu cześć odprawiając okultystyczne rytuały. Wśród zebranych tam osób znaleźli się członkowie stowarzyszenia „Duma i Nowoczesność”.

Rząd Prawa i Sprawiedliwości nie kłamał, kiedy mówił, że w Polsce nie ma miejsca i zgody na takie zachowania. Patryk Jaki, wiceminister sprawiedliwości oświadczył, że prokuratura wszczęła śledztwo w tej sprawie.

Z informacji podanych w mediach wynika, że od razu po wyemitowaniu przez TVN tego reportażu prokurator generalny Zbigniew Ziobro zlecił rozpoczęcie śledztwa w tej sprawie.

Informacyjna Agencja Radiowa poinformowała właśnie, że mnóstwo osób oskarżonych w tej sprawie, zostało już zatrzymane.

Ogromny nalot służb na neonazistów

Prokurator zlecił przeszukanie w ich domach zaraz po emisji programu. Neonaziści byli zaskoczeni nalotem policji i nie zdążyli ukryć pogrążających ich dowodów.

W ich domach śledczy dokonali szokującego odkrycia – flagi, naszywki i treści o symbolice nazistowskiej. Zabezpieczono również amunicję, broń i rzeczy nawiązujące do czci osoby Adolfa Hitlera.

Zebrane przez funkcjonariuszy dowody są przesłanką, która może sprawić, że stowarzyszenie „Duma i Nowoczesność” zostanie zdelegalizowane. Lider tego stowarzyszenia jest odpowiedzialny za organizację celebracji urodzin Adolfa Hitlera.

Zamknął usta zwolennikom aborcji?! Jaki pokazał prywatne zdjęcia...


Zakład, że nie poznajesz chłopca na zdjęciu? Polscy politycy w dzieciństwie [ZOBACZ!]

...

Zobacz również