Politykowi PiS puściły nerwy. Zaczął kopać drzwi by się wydostać

Politykowi PiS puściły nerwy. Zaczął kopać drzwi by się wydostać Źródło: Twitter/Michał Stasiński

Europoseł PiS, Grzegorz Tobiszowski znalazł się w potrzasku, został zamknięty na balkonie europarlamentu w Brukseli. Próbował się wydostać z pechowej pułapki w wyjątkowo spektakularny sposób. Zaczął kopać w drzwi.

Grzegorz Tobiszowski będący europosłem PiS został nagrany w wyjątkowo niezręcznej sytuacji. Gdy wyszedł na papierosa na balkon zatrzasnęły się za nim drzwi wyjściowe. Z potrzasku próbował wydostać się jak bohater filmu akcji, wymierzając kopniaki w drzwi. Ostatecznie z balkonu wydostał się, przeskakując przez barierki i wchodząc do środka kotłownią. W internecie zawrzało.

Europoseł PiS zaliczył spektakularna wpadkę w europarlamencie

W posiadanie nagrania z tej niecodziennej sytuacji wszedł pracownik PE, który przekazał film politykowi opozycji. Michał Stasiński z Platformy Obywatelskiej zamieścił nagranie na Twitterze, czym wywoła sporą dyskusję w internecie.

- Panie europośle Tobiszewski! Czy to Pan ćwiczy proste kopnięcie à la Bruce Lee w PE? Czyżby wyszedł Pan na papierosa i drzwi się zatrzasnęły? Minister, europoseł PiS - to brzmi dumnie! - pisał Stasiński. Na odpowiedź europosła PiS, nie trzeba było długo czekać.

- Szkoda, że działacz Platformy widząc, że drzwi na tarasie zatrzasnęły się, nie pomógł mi, nie poinformował ochrony, a zajął się nagrywaniem i cięciem relacji filmowej. Ciekawe co Pan by zrobił na moim miejscu - na tarasie dachu budynku, bez telefonu, po prostu bez wyjścia - odpowiedział Tobiszewski.

Tłumaczenie asystenta europosła PiS

Asystent europosła PiS, Karol Fedorowicz dokładnie wytłumaczył zachowanie polityka na antenie TVN24. Zaznaczył, że nagranie jest zmanipulowane i pokazuje tylko chwilę całego wydarzenia. Do uwięzienia na balkonie miało dojść w wyniku zacięcia się zamka magnetycznego, a Tobiszewski miał nie być agresywny, tylko zdezorientowany. Powodem próby sforsowania drzwi była niska temperatura na zewnątrz i brak możliwości wezwania ochrony, która otworzyłaby drzwi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci mieli niezły ubaw z zachowania europosła PiS. Na Twitterze zaczęło pojawiać się mnóstwo złośliwych komentarzy, wbijających szpile w Tobiszewskiego.

- Niech Pan napisze wprost, że to D.Tusk przechodził właśnie, zatrzasnął drzwi i nie pomógł - żartował internauta.

Dzisiaj grzeje: 1. Była gwiazdą TVP, kochały ją miliony. Odeszła w samotności i zapomnieniu
2. Polsat przekazał informacje o koszmarnym wypadku. Daniel Olbrychski został przewieziony do szpitala

- Jaki Tom Cruise, takie Mission: Impossible - śmiała się użytkowniczka.

- King Bruce Lee karate mistrz - pisał inny komentujący.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kupujesz takie kasze gryczane? Lepiej ich nie jeść, mogą powodować raka
  2. Tragedia za kulisami Eurowizji Junior w Gliwicach. Uczestnik pilnie przewieziony do szpitala
  3. Bolała ją głowa przez 9 miesięcy. Lekarze otworzyli jej czaszkę i zwaliło ich z nóg
  4. Daniel Olbrychski miał wypadek
  5. Lidl pospiesznie wycofuje ze sprzedaży podstawowy produkt. Może wywołać raka

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News