Wiceszef klubu PiS-u opowiedział o swoich intymnych sekretach. "Seksu nie było"

Wiceszef klubu PiS-u opowiedział o swoich intymnych sekretach. "Seksu nie było" Źródło: Wikimedia Commons/Lukas Plewnia

PiS jest partią postrzeganą przez wielu jako skrajnie konserwatywna. Może więc trochę dziwić fakt, że wiceszef klubu, Jacek Żalek, zdecydował się ostatnio opowiedzieć o sekretach swojego życia seksualnego. Ciekawe, co na to powie jego żona.

PiS to ugrupowanie polityczne, które jest przez wielu uznawane za skrajną prawicę, broniącą tradycyjnych i katolickich wartości. Słynie raczej z restrykcyjnego podejścia do seksualności. Ostatnio wiceprezes klubu PiS, Jacek Żalek, zaskoczył wszystkich szczerymi wypowiedziami dotyczącymi swojego życia intymnego. Polityk powspominał czasy początku jego relacji z obecną żoną. Pewnie nie spodziewaliście się takich wyznań. 

Wiceprezes klubu PiS mówi o seksie

Wiceprezes klubu PiS postrzegany jest jako człowiek o niezwykle konserwatywnych poglądach. Od dziesięciu lat żyje w szczęśliwym małżeństwie, a niedawno na świat przyszło jego pierwsze dziecko, synek Ignaś. Polityk ostatnio zdobył się na szczere wyznanie dotyczące swojego życia seksualnego. Kto by się spodziewał, że akurat on będzie chciał wyjawiać mediom pikantne szczegóły sytuacji intymnych?

Polityk w swojej opowieści cofnął się do przeszłości i początków spotykania się ze swoją przyszłą żoną. Ciekawe jak ona zareaguje na wyznania męża dotyczące ich życia seksualnego? Pewnie nie będzie tym zachwycona. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

"Krew się burzyła"

Co zaskakujące, Jacek Żalek nie miał oporów przed mówieniem publicznie o swoim życiu intymnym. Wyznał, że nie uprawiał seksu z żoną przed ślubem. Zanim zawarł związek małżeński w ogóle nie spał z żadną kobietą.  Wyjawia, że życie w czystości było dla niego bardzo ważne. 

- Co nie znaczy, że krew się nie burzyła, bo burzyła się bardzo. Poradziliśmy sobie w ten sposób, że nasze narzeczeństwo było bardzo krótkie i trzy miesiące po zaręczynach był ślub - dodaje i jednocześnie wyjawia swój sposób na trudy związane z abstynencją seksualną.

Żalek uważa, że zrezygnowanie z czystości przedmałżeńskiej jest pójściem na łatwiznę i ubolewa nad tym, że wiele par się na to decyduje. Jak widać polityk jest konserwatywny nie tylko w kwestii swoich poglądów, ale stara się żyć w zgodzie ze swoimi przekonaniami. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Tragedia w życiu Braci Golców. Najbliższą osobę braci czeka ciężka operacja
  2. Operacje plastyczne Justyny Steczkowskiej! Fani nie mają wątpliwości: "Nos, pośladki, wycięte żebra". Znamy CAŁĄ PRAWDĘ!
  3. Porażające informacje TVN! Eksplozja przerwała głuchą ciszę w polskim mieście, są ranni
  4. Polsat: 10-latka zaginęła 200 metrów od domu. Gdy policjanci znaleźli jej ciało, byli przerażeni
  5. Michał Szpak wyszedł na miasto w samych majtkach. Nie uwierzycie, jaki dodatek wybrał do swojej stylizacji (FOTO)
  6. Zatrzymali pędzącą ciężarówkę. Gdy otworzyli drzwi, poczuli odór śmierci

Źródło: Super Express

 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu