Brat posłanki PiS zatrzymany przez służby. Miał wyłudzać pieniądze

Brat posłanki PiS zatrzymany przez służby. Miał wyłudzać pieniądze Źródło: Pixabay/diegoparra

Brat posłanki PiS z Lubelszczyzny został zatrzymany przez policję. Mężczyzna został oskarżony o wyłudzenie pieniędzy. Za Łukaszem B. wystawiono list gończy. Posłanka PiS wypowiada się na temat całej sprawy i tłumaczy sytuację.

Brat posłanki PiS został zatrzymany przez policję w Niemczech. Za mężczyzną wystawiony został jakiś czas temu list gończy. Dopiero teraz udało się go zapłać. Posłanka wypowiedziała się na temat całej sprawy i wytłumaczyła sytuację swojego członka rodziny. 

Posłanka PiS tłumaczy zatrzymanego brata

PiS to w tej chwili dominująca siła w polskiej polityce, która robi wszystko co może, żeby utrzymać swoją pozycję. Być może afery takie jak ta związana z posłanką z Lubelszczyzny źle wpłyną na wizerunek partii. 

Brat posłanki, Łukasz B. został ostatnio zatrzymany przez organy ścigania. Był poszukiwany przez policję w całej Europie. Posłanka wyjaśnia sytuację i tłumaczy postępowanie brata. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Łukasz B. zatrzymany w Niemczech

Łukasz B. został oskarżony o poważne przestępstwa. Mężczyzna miał fałszować faktury i wyłudzać na ich podstawie podatek VAT. Te przekręty wzbogaciły go o kwotę kilkuset tysięcy złotych. Następnie udało mu się uciec z pieniędzmi z kraju. W konsekwencji, wystawiono na jego nazwisko list gończy, a później Europejski Nakaz Aresztowania. Dopiero niemieckiej policji udało się go schwytać. 

Podejrzany ma być przewieziony do Polski i stanąć przed sądem w kraju. Nieoficjalne źródła mówią, że Łukasz B. starał się o azyl w Polsce. 

Siostra podejrzanego i jednocześnie posłanka PiS z Lubelszczyzny tłumaczy swojego brata. Kobieta mocno wierzy w jego niewinność i uważa, że jeżeli nie został on skazany prawomocnym wyrokiem, to nie można go jeszcze nazywać przestępcą. 

– Wierzę, że w wyniku dalszego postępowania Łukasz okaże się niewinny. Zaznaczam, że prowadzi on całkowicie odrębną i niezależną działalność, zarówno polityczną, jak i gospodarczą – wypowiedziała się posłanka.

Nie wiadomo jak potoczy się proces Łukasza B. Warto przypomnieć jednak, że nie jest to jego pierwszy wybryk, po którym miał problemy z policją. W 2017 roku został oskarżony o zniesławienie byłego przewodniczącego PiS. Nazwał go Hitlerem naszych czasów. 

ZOBACZ TAKŻE

  1. Wielka tragedia dotknęła Danutę Wałęsę. Kobieta dopiero niedawno postanowiła o tym powiedzieć. To straszne! Reakcja Lecha jest oburzająca!
  2. Nie uwierzycie jak Iwona Pavlovic wyglądała jako nastolatka! Była PIĘKNA! Te zdjęcia zwalają z nóg!
  3. Kim jest Jacek Cichopek?! Kasia przestała ukrywać życie prywatne przed mediami
  4. Dzisiaj tylko w jednym województwie będzie bezpiecznie. Uważajcie, może spaść grad wielkości kurzych jaj, służby oficjalnie ostrzegają
  5. Jackowski wszystko przewidział. Służby od rana przestrzegają Polaków jak uniknąć zagrożenia
  6. Zastygliśmy, gdy zobaczyliśmy jak teraz wygląda żona Wiśniewskiego, Mandaryna. Ale jej 16-letnia córka deklasuje nawet Roksanę Węgiel

Źródło: Wprost

Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu