Piróg ZDEMASKOWAŁ lidera polskiej prawicy? "Pozdrów swojego chłopaka"

Piróg ZDEMASKOWAŁ lidera polskiej prawicy? "Pozdrów swojego chłopaka" Źródło: fot. Facebook/Michał Piróg

Znany z TVN-u tancerz i osobowość telewizyjna, Michał Piróg zrobił coś, czego nikt się nie mógł spodziewać, zdemaskował lidera polskiej prawicy! "Pozdrów swojego chłopaka".

Wszystko zaczęło się od listopada 2015 roku, kiedy to ministrem środowiska w rządzie Beaty Szydło został Jan Szyszko. Jako zwolennik myślistwa, zarządził niemal natychmiast masową wycinkę drzew oraz odstrzał zwierząt, nawet tych, będących pod ochroną. Z jego decyzjami stanowczo nie zgadzało się wiele osób, w tym Kinga Rusin i Michał Piróg. Aktualnie Szysko nie jest już ministrem środowiska, ale burza jaką wywołał swoimi decyzjami trwa dalej. Kilka dni temu senat przyjął nowelizację prawa łowieckiego, jednak nie przystał na wszystkie poprawki. Praktycznie jednogłośnie zostało odrzucone obniżenie wieku myśliwych: obecnie w polowaniach mogą brać udział osoby pełnoletnie, odrzucony został wniosek o obniżenie dolnej granicy wieku o 3 lata.

Piróg demaskuje polityka!

Brak możliwości polowania w wieku nastoletnim skomentował natychmiast polityk Ruchu Narodowego, Krzysztof Bosak. Na swoim Twitterze napisał post, który jego zdaniem tłumaczy i argumentuje to, dlaczego powinno się granicę wieku myśliwych obniżyć. - Jako dziecko spędzałem wakacje na wsi. Kogut na rosół zabijany był przez dziadka przez ucięcie głowy siekierką. Widząc zapędy polityków PiS niedługo napiszą prawo na mocy którego za zobaczenie tego zabrano by mnie rodzicom, a dziadek poszedłby do więzienia - napisał Krzystof Bosak. Ten wpis sprawił, że Michał Piróg dosłownie się wściekł i postanowił... zdemaskować Bosaka! - Krzysztof pozdrów swojego chłopaka. Za to jeszcze, podkreślam jeszcze, do więzienia nie trafisz - napisał na swoim Facebooku tancerz, który uczestniczy we wszelkich akcjach na rzeczh ochrony praw zwierząt. Teraz cały internet czeka na odpowiedź Bosaka. Czy polityk odważy się skomentować to, co powiedział Michał Piróg na jego temat?

ZOBACZ TAKŻE:
  1. Gwiazda „M jak Miłość” szokuje. Pokazała seksowne zdjęcie
  2. Gwiazda TzG odejdzie z programu?! Nie może chodzić
  3. Polsat poniżył Tadlę w „Tańcu z Gwiazdami”, OBRZYDLIWE pytanie. Rozpłakała się
Źródło: pudelek.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News