Piotrowicz przyłapany na spotkaniu! Nie wybaczą mu

Piotrowicz przyłapany na spotkaniu! Nie wybaczą mu

Sobotnie spotkanie z mieszkańcami Myśliborza, w którym udział wziął Stanisław Piotrowicz, nie należało do najbardziej udanych. Burzliwa wymiana zdań między posłem, a jednym z uczestników, zostanie w pamięci wyborców na długo.

Spotkanie zaczęło się szybko robić nieprzyjemne, kiedy okazało się, że pytania kierowane do posła Stanisława Piotrowicza, mają być przekazywane na kartkach. Ludzie zarzucili mu, że ten boi się niewygodnych spraw. - Przyjmujecie pytania na kartkach. Pan poseł powiedział, że nie boi się niewygodnych pytań - postawiono pierwszy zarzut Piotrowiczowi. Ten bez chwili wahania wytłumaczył, że nie boi się pytań i nie jest to kwestia cenzury, a jedynie powtórzenia tego pytania.

Stanisław Piotrowicz nazwany "oprawcą"

Kolejny zarzut był jednak dużo bardziej poważny i szybko wyprowadził polityka z równowagi. Związany był z jego przeszłością zawodową. Stanisław Piotrowicz był bowiem w czasach komunizmu prokuratorem stanu wojennego, chwalonym za pracowitość, pilność i skuteczność. - Dlaczego pan wybiórczo wraca do historii? Czemu pan nie cofnie się do 1981 roku, kiedy był pan prokuratorem stanu wojennego? Pan był wtedy oprawcą! - nawoływał do Piotrowicza mężczyzna. Polityk PiS stwierdził, że kojarzy krzyczącego mężczyznę z innego spotkania i ma wrażenie, że jest on jednym z tych, którzy jeżdżą za nim na każde spotkanie i próbują zrobić sensacje z jego wypowiedzi. Stwierdził, że tacy ludzie "potrafią tylko mącić i jątrzyć". Stanisław Piotrowicz bardzo często udaje się na spotkania z wyborcami, jednak opowiada tylko o tym, o czym sam chce mówić. Często odwołuje się do wydarzeń historycznych, jednak nie chce powracać w wywiadach do własnych działań w PRL. Nie ma również dobrego kontaktu z prasą. Kilka dni temu pytania dziennikarzy nazwał "napastowaniem" oraz "złem, które szkodzi Polsce i szkodzi Polakom".
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zadyma na spotkaniu PiS! Minister uciekła
  2. Giertych pogrążył Piętę! Rozniósł go w kilku słowach
  3. Kryminolog zdemaskował Jackowskiego?! Na tym ma polegać jego sekret
Następny artykuł