Reakcja żony Stocha mówi wszystko o Polakach. Co na to Justyna Żyła?

Reakcja żony Stocha mówi wszystko o Polakach. Co na to Justyna Żyła? Źródło: Instagram/Ewa Bilan-Stoch

Piotr Żyła okazał się w zakończonym już sezonie jednym z najlepszych skoczków narciarskich w polskiej reprezentacji. Z kolei Kamil Stoch nie miał aż tak dobrych notowań. Na krytykę spływającą na wielkiego mistrza zdecydowała się żona. Jak twierdzą internauci, pierwszy z wymienionych zawodników nie mógł liczyć na podobne wsparcie swojej byłej już ukochanej.

Piotr Żyła ma za sobą trudny, ale także pełen sukcesów sezon. Skoczek niedawno rozwiódł się z żoną, której otwartość w sprawie rozstania z mężem wywołała spore kontrowersje. Jak przez długi czas twierdzili fani, zawodnik nie mógł liczyć na duże wsparcie ukochanej, gdy jego kariera znajdowała się w kryzysie.

Piotr Żyła nie mógł liczyć na pomoc jaką otrzymał Kamil Stoch?

Inaczej zachowała się za to żona Kamila Stocha. Ewa Bilan-Stoch zdecydowała się odpowiedzieć na krytykę, która niespodziewanie spadła na jej męża. Lider polskiej kadry zaliczył bowiem znaczny spadek formy, co nie umknęło czujnemu oku kibiców. Kobieta chciała więc pokazać, ile jej ukochany zrobił dla rozsławienia polskiego sportu, pokazując przy tym dość niewdzięczną postawę krajowych sympatyków skoków narciarskich.

Ewa Bilan-Stoch opublikowała na swym koncie na Instagramie fotografię licznych medali, zdobytych przez jej męża w czasie Igrzysk Olimpijskich oraz Mistrzostw Świata, ułożonych w bukiet. Chociaż tym razem doskonały zawodnik nie pokazał pełni możliwości, w przeszłości zachwycał przecież cały świat swymi spektakularnymi występami na największych imprezach.

- Wieczne kwiaty z zapachem Kamila Stocha. Zawsze wolę jego uśmiech - napisała zachwycona Bilan-Stoch, stając w obronie męża oraz przypominając, ile już udało mu się osiągnąć.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona Kamila Stocha twardo stanęła w jego obronie

Wielu fanów sportowca było zachwyconych artystyczną wizją jego żony oraz jej stanowczą reakcją na krytykę, która na niego spłynęła. W licznych komentarzach internauci gratulowali Stochowi wspaniałych osiągnięć oraz tak oddanej ukochanej.

- Cudowne zdjęcie. Dobrze, że Kamil trafił na taką cudowną kobietę, która go wspiera - zasługujecie całkowicie na siebie nawzajem - napisała jedna z najwierniejszych fanek Stocha.

- Myślę, że i Tobie należą się gratulacje, podziękowania i medal - wsparcie daje wiele! - dodał kolejny internauta.

- Piękny bukiet, który jako jedyny nigdy nie zwiędnie, tak, jak wasza miłość, zawsze będzie żywy. Jest też bardzo wyjątkowy, bo wiąże się z ogromem radości, wyrzeczeń, emocji, łez. Kamil ma wielkie szczęście, że trafił na tak cudowną kobietę jak pani (skromną, mądrą, inteligentną), która zawsze i wszędzie go wspiera - stwierdziła inna fanka polskiej kadry skoczków.

ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Największa gwiazda Polsatu w Playboyu. Tego ciała pragną Polacy i zazdroszczą Polki
  2. Agnieszka Chylińska pokazała PRZERAŻAJĄCO chude nogi. Fani boją się o jej życie!
  3. TVN robi co może. Ale Polsat puści dzisiaj wieczorem tak hitowy film, że Polacy oszaleją
  4. Żona Zenka Martyniuka jest wściekła! Szokujące nagranie w sieci
  5. "Dama z golonką". Obraz z Magdą Gessler rozerwał nas ze śmiechu
  6. Burza nad Polską zamieniła się w koszmar. 6 osób nie żyje

Źródło: Popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News