Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa

Piotr Żyła zdradził całą prawdę. Polacy czekali na te słowa Źródło: Screen/youtube/Super Express

Piotr Żyła bez wątpienia jest jednym z najbardziej lubianych polskich sportowców, jego ostatnie wyniki jednak zawiodły wielu kibiców. Głośno sugerowano, że ostatni sezon mógł być dla niego nieco lepszy, teraz jednak skoczek postanowił zdradzić wszystkim całą prawdę. Wszyscy od dawna czekaliśmy na te słowa, a teraz w końcu wszystko stało się jasne.

Piotr Żyła jest stosunkowo młodym sportowcem, który jednak niezwykle szybko zdobył popularność milionów Polaków. Niesamowite poczucie humoru oraz komiczne wypowiedzi w mediach zapewniły mu ogromny rozgłos, ale i znacząco podwyższyły oczekiwania, jakie mają wobec niego Polacy. Choć skoczek już niejednokrotnie pokazywał swoje możliwości i udowadniał, że jest sportowcem klasy światowej, ostatni sezon jednak mógłby być dla niego nieco lepszy. 

Jego skoki wywołały wiele rozczarowań, a fani mimo ogromnej sympatii wylewali swoje żale w mediach społecznościowych. Choć wcześniej Piotr Żyła bardzo niechętnie komentował swoje niepowodzenia, teraz postanowił w końcu przerwać milczenie. W jednym wywiadzie zdradził całą prawdę, na którą czekali wszyscy Polacy. 

Konkurs w Planicy wywołuje ogromne emocje

Piotr Żyła tuż przed konkursami w Planicy bardzo ostro pracował nad swoim dorobkiem i robił wszystko, by poprawić wyniki. Znacząco zmienił jednak swoje podejście do skoków narciarskich. 

- Jaki mam cel na Planicę? Pojechać tam i dobrze się bawić. Tego się mam zamiar trzymać - mówił w wywiadzie dla TVP Sport.  

Zawody rozpoczynają się już w czwartek i każdy ma nadzieję, że dokonania skoczka z Vikersundu były przejawem świetnej formy i zapowiedzią imponujących zwycięstw. 

- Oczywiście po drodze mam zamiar wykonać dobrą pracę - zapewniał gorąco Piotr Żyła. 

Przypomnijmy, że w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata Polak zajmuje czwartą pozycję, jednak Robert Johansson wciąż nie zwalnia tempa i depcze zajadle Polakowi po piętach. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Piotr Żyła zdradza całą prawdę o nie do końca udanym sezonie

W dalszej części skoczek zdecydował się zdradzić całą prawdę, którą od dawna poznać chcieli Polacy. Otwarcie powiedział, dlaczego w tym sezonie miał tak ogromne problemy. 

- Nastawiony jestem na to, aby skakać jak najdalej. Miałem problem z tym, że nie wykonałem właściwej pracy, a oczekiwałem nie wiadomo jakich wyników - stwierdził. 

Dalej wytłumaczył, że "w Vikersundzie pod tym względem było już ok", dlatego też mogliśmy się delektować jego imponującymi dokonaniami. Wszystko wskazuje również na to, że w Planicy będziemy mogli oglądać popis jego możliwości. 

- Trzeba pracować przed konkursami w Planicy, w pocie czoła trenować do końca sezonu. A po Planicy od nowa - zaręczył. 

Na słowa te czekały miliony Polaków trzymających za niego kciuki. Co prawda wciąż nie zdradził, jakie są jego cele w zbliżającym się konkursie, można jednak przypuszczać, iż Piotr Żyła będzie chciał zdobyć miejsce na podium oraz poprawić swój życiowy rekord. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polski gwiazdor zaśpiewa na pogrzebie Czerwińskiej! Fani pospadali z krzeseł, gdy zobaczyli nazwisko!
  2.  Mąż Ewy Lemańskiej, Maryny z "Janosika" zdradzał ją z MĘŻCZYZNĄ! "Byłam w prawdziwym szoku”
  3. Zenek Martyniuk ma sobowtóra. Musicie zobaczyć, jak wygląda
  4. Aktor M jak Miłość przeszedł życiową rewolucję. "Trochę się tego bałem"
  5. Bohater M jak miłość umiera na nowotwór. Niewyobrażalny dramat

Źródło: Wiesz.net

Następny artykuł