Piotr Żyła zaskoczył całą Polskę! Upamiętni śp. Adamowicza na oczach milionów

Piotr Żyła zaskoczył całą Polskę! Upamiętni śp. Adamowicza na oczach milionów

Piotr Żyła jest jedną z rewelacji trwającego sezonu skoków narciarskich. W niczym nie przypomina skoczka-śmieszka, którym zachwycaliśmy się kilka lat temu. W najbliższych zawodach w Zakopanem na oczach milionów wykona bardzo znaczący gest w stronę zmarłego tragicznie Pawła Adamowicza.

Piotr Żyła jest mocnym ogniwem polskiej drużyny w zmaganiach Pucharu Świata. Razem z Kamilem Stochem i Dawidem Kubackim znajduje się w ścisłej czwórce najlepszych skoczków sezonu. Polacy ustępują jedynie fenomenalnemu Japończykowi, Ryoyu Kobayashiemu.

Piotr Żyła wybrał szczególny utwór. Związany z marszem milczenia po śmierci Pawła Adamowicza

Przed Polakami szczególnie ważne zawody. W najbliższy weekend zmagania przeniosą się do Zakopanego. Wszyscy w świecie narciarskim wiedzą, że w skoki pod Tatrami mają szczególny wymiar. Głównie z uwagi na imprezowy charakter zawodów - do skoków puszczana jest muzyka, a zawody prowadzi profesjonalny DJ. W tym roku sprawy przybrały nieco inny wymiar. Ze względu na tragiczną śmierć Pawła Adamowicza i ogłoszenie żałoby narodowej (od piątkowego popołudnia do sobotniego wieczora), w pierwszym z konkursów PŚ skoczkowie nie będą skakali w rytm puszczanej z głośników muzyki. Pierwszy konkurs ograniczy się jedynie do relacji spikera. W niedzielę, kiedy żałoba narodowa już nie będzie obowiązywała, przewiduje się już klasyczny, "zakopiański" konkurs. Skoczkowie będą oddawali swoje próby w rytm wybranych przez siebie kawałków.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ: Piotr Żyła zdobył się w tym miejscu na piękny gest. Polak chce również w niedzielę upamiętnić zmarłego tragicznie Pawła Adamowicza. Na piosenkę wybrał sobie utwór Disturbed "Sound of Silence", którą grano podczas marszu milczenia na cześć Adamowicza. - Piotrek, kojarzony zawsze z radosną humorystyczną stroną, wybrał utwór, który przecież jest odtwarzany podczas wielu zgromadzeń mających na celu czczenie pamięci Adamowicza - powiedział dla TVP Sport Michał Sieczko, jeden z organizatorów oprawy PŚ w Zakopanem. Kamil Stoch wybrał dla siebie wyszukany utwór zespołu Dropkick Murphys "I m shipping up to Boston". Dawid Kubacki obstawił "Zawsze do celu", a Maciej Kot "Titanium" w wykonaniu Davida Guetty i Sia.Najlepsze newsy dnia:

  1. Ewa Kasprzyk wolałaby TO ukryć. Szokujące informacje o aktorce ujrzały światło dzienne
  2. Agnieszka Chylińska pokazała dom. Nikt nie przypuszczał, że gwiazda może żyć w TAKIM miejscu
  3. Piotr Żyła powiedział o końcu swojej kariery. Kibiców wmurowało w ziemię
  4. Media przekazały, że gwiazda TVN stoczyła się na dno. Celebrytka wskazała winnego swojego nałogu
  5. Justyna Żyła właśnie rozwścieczyła pół Polski. Będzie największą gwiazdą Polsatu
  Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu