Odpowiedź Piotra Żyły na pytanie dziennikarza rozkłada na łopatki! Płaczemy ze śmiechu

Odpowiedź Piotra Żyły na pytanie dziennikarza rozkłada na łopatki! Płaczemy ze śmiechu Źródło: screen youtube.com/Super Express

Piotr Żyła znowu rozbawił do łez polskich internautów. Odpowiedź skoczka na pytanie zadane w jednym z wywiadów rozwala na łopatki. Nawet dziennikarz nie mógł uwierzyć w to, co usłyszał.

Piotr Żyła bez wątpienia nie może zaliczyć tegorocznego sezonu do najlepszych w swojej karierze. Jednak skoczek wciąż nam udowadnia, że nadal jest w gronie najlepszych zawodników na świecie. Niestety wyniki naszych zawodników podczas Mistrzostw Świata dla wielu kibiców nie są zadowalające. Podczas zawodów drużynowych naszej reprezentacji udało się zająć 4 miejsce, co bez wątpienia jest nie lada osiągnięciem, ale dla wielu fanów to wciąż za mało. Podczas wywiadu po zakończonym konkursie Żyła powiedział coś, co zaskoczyło wszystkich jego fanów. 

Piotr Żyła zaskoczył wszystkich swoją wypowiedzią

Żyła zasłynął już w Internecie dzięki swoim nietypowym wywiadom oraz bardzo pozytywnemu nastawieniu. Jednak jego ostatnia wypowiedź przebija wszystkie poprzednie. Wielu internautom słowa sportowca przywodzą na myśl bardzo głośny przed laty materiał stacji TVP. Dziennikarka opowiadała w nim o wypadku kolejowym, a jej słowa o stanie podwozia i torów przeszły wręcz do historii.

Wszystko wskazuje, że podobnie może być w przypadku Żyły. Podczas wywiadu sportowiec został zapytany o to, co sprawiło, że od miejsca na podium Polaków dzieliło 11,1 punktu. Odpowiedź Piotra była bardzo krótka i sensowna. Skoczek oznajmił po prostu, że ich skoki były za krótkie.

 - A dlaczego były za krótkie? - pytał dziennikarz.

 - No bo nie były dłuższe - odpowiedział Piotr Żyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Skoczek nie ukrywał w wywiadzie, że nie jest zadowolony ze swoich wyników, ale takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał. Pojawiła się masa komentarzy pod słowami sportowca, a w nich internauci zanoszą się śmiechem. Jednak nie wszyscy podchodzą do słów Żyły z takim dystansem.

 - A dlaczego były za krótkie? - No bo nie były dłuższe. Platon, Arystoteles, Pietrek - pisze jeden z internautów.

 - A ten dalej klauna rznie. Myślałem ze jak zostawi żonę to mu przejdzie. Ale gdzie tam durniem się urodziłeś durniem zostaniesz - czytamy.

 - Rozmowa z głupkiem ( patrz Żyła ) nie ma sensu.Stoch,Kubacki i Żyła skakali przeciętnie a resztę całkiem zawalił Hula. Ot , i cała filozofia. A Stefek H. już od dawna jest myślami w Niemczech !!! - dodaje kolejny internauta.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kim jest ojciec Małgorzaty Kożuchowskiej? Pracował długo z...Rydzykiem!
  2. Anna Seniuk z synem. To PRZYSTOJNY i bardzo znany aktor [ZDJĘCIA]
  3. Układ Omega uderzy w Polskę. Termometry oszaleją
  4. Ile zarabia doktor na uczelni? Te zarobki to śmiech przez łzy
  5. Legendarny kosmetyk przeceniony o niemal połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się
  6. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!

 

źródło: Sport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News