Co na to Justyna? Wielkie zmiany w życiu Piotra Żyły, lepiej usiądźcie

Co na to Justyna? Wielkie zmiany w życiu Piotra Żyły, lepiej usiądźcie Źródło: Instagram - Piotr Żyła

Piotr Żyła wyznaczył sobie kolejny duży cel. Czekają go wielkie zmiany z tym związane. Co na to Justyna Żyła? Sportowiec nie ma chwili wytchnienia i już musi myśleć o kolejnym sezonie. Trwają przygotowania i przy okazji realizacja wielkich postanowień.

Piotr Żyła nie spoczywa na laurach i już wyznaczył sobie kolejny cel na nowy sezon. W związku z tym, na pewno czeka go wiele zmian. Nikt się tego nie spodziewał, a tym bardziej Justyna Żyła. Będzie wielce zaskoczona jego determinacją.

Wielkie postanowienia Piotra Żyły

Skoczek jest znany z niesamowitego talentu oraz niespotykanego poczucia humoru. Tym razem jednak, zaskoczył niemalże każdego swoimi poważnymi słowami i zamiarami. Okazuje się, że sportowiec nie ma chwili wytchnienia i mimo że sezon już dawno zakończony, myśli o kolejnym. Na poważnie przygotowuje już swoją formę i obiecuje jeszcze lepsze wyniki. 

Piotr Żyła ma za sobą jeden z lepszych sezonów w karierze jeśli chodzi o Puchar Świata. Ale dla niego to wciąż za mało. Jest jednym z najstarszych skoczków w kadrze, ale nie przeszkadza mu to wcale w kontynuowaniu zawrotnej kariery. Niejeden młodszy sportowiec mógłby mu pozazdrościć zarówno formy, jak i osiągnięć. 

Od marca tego roku zmienił się główny trener polskiej kadry skoczków narciarskich. Nie jest już nim Stefan Horngacher, zastąpił go czeski skoczek Michal Doležal. Wcześniej był asystentem Horngachera, czyli w zasadzie doskonale zna system szkoleniowy tam panujący. Jak podkreślił Żyła, metody szkoleniowe mocno się nie zmienią, ale zapewne ma swoje pomysły, które będzie chciał wprowadzić. 

Jaki cel powziął sobie Piotr Żyła? Wszystko jest owiane tajemnicą

Żyła jest zadowolony z dotychczasowej pracy nowego trenera, ale jak sam mówi, doskonale jest świadomy tego, że on sam nie był łatwy we współpracy. Często robił coś po swojemu, jego pomysły nie należały do najlepszych. To Stefan Horngacher zrewolucjonizował jego skoki, dzięki czemu ma też zupełnie inne podejście do samego procesu szkoleniowego. Nauczył się, że po prostu musi słuchać swoich trenerów i to pozwoli mu na jak najlepszy rozwój. Jak podkreślił, teraz nie dyskutuje, tylko posłusznie wykonuje polecenia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

To wszystko zaowocowało pod postacią jego wyników. Osiąga wiele sukcesów, a co najważniejsze, ma wciąż wiele motywacji i ciężko pracuje. Okazuje się jednak, że to co ma, w zupełności mu nie wystarcza. Pomimo wieku, dalej chce się rozwijać.

- Lubię tę ciężką pracę. Postawiłem sobie cel na kolejny rok. Jaki? To jest moją tajemnicą, ale jest dosyć wysoki. Żeby być lepszym, trzeba sobie stawiać jak najwyższe cele. Dążę do niego - powiedział Żyła.

Wygląda na to, że szykuje się wiele zmian w jego życiu. Zapewne skoczek niejednego jeszcze zaskoczy, a w nowym sezonie powróci z podwójną mocą i zapałem. Ciekawe co na to jego była żona Justyna Żyła?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. TRAGEDIA! Nie żyje córka legendarnego muzyka. Dziewczyna miała 24 lata, gwiazdor wydał oświedczenie
  2. "NAJBRZYDSZA panna młoda" na świecie! Śmiali się z niej wszyscy, dziś jej wygląd to totalny szok
  3. Marta Kaczyńska jest w kolejnej ciąży?! Wielkie poruszenie po jej najnowszym zdjęciu (FOTO)
  4. Potężna burza wokół Anny Muchy. Fani pytają jej, jak po tym, co zrobiła, może wracać do męża i dziecka
  5. Koszmarna katastrofa lotnicza przy granicy z Polską. Nikt nie przeżył
  6. TVP: Samolot krąży nad Warszawą i zrzuca paliwo. Nie może wylądować, służby czekają w napięciu

źródło: Interia

Następny artykuł