Piotr Żyła pierwszy raz przerywa milczenie! Ujawni WSZYSTKO

Piotr Żyła pierwszy raz przerywa milczenie! Ujawni WSZYSTKO

W sprawie rozwodu Żyłów znów zrobiło się gorąco! Justyna, mimo oficjalnego zakazu wypowiadania się w mediach, opowiedziała ostatnio o tym, jak traktował ją mąż. Teraz komentarza udzielił także Piotr Żyła. To szokuje nas coraz bardziej!

W sprawie rozwodu Justyny i Piotra Żyłów to właśnie żona miała najwięcej do powiedzenia. Mąż zdradził ją, o czym poinformowała na Instagramie po igrzyskach olimpijskich w Pjongczangu. Zraniona, pokrzywdzona kobieta w ramach "zemsty", a może budowania zwykłej pewności siebie, wzięła udział w rozbieranej sesji okładkowej Playboya. Wielokrotnie występowała w telewizji, żeby mówić o rozstaniu. W końcu Piotr miał tego dość, a jego prawnik zakazał Justynie wypowiadania się w mediach na temat rozwodu.

Piotr Żyła przemówił! Nie chce dłużej milczeć, nie da się dalej oczerniać

Ostatnio Justyna Żyła nie wytrzymała i na swoim Instagramie opublikowała tekst, w którym przyznaje, że mąż ją straszył, szantażował, a także lekceważył i psychicznie krzywdził ich wspólne dzieci. Zarzuca mu także dziecko z kochanką. Piotr Żyła, choć zwykle unikał upubliczniania życia prywatnego, tym razem sam zdecydował się przemówić. Nie może pozwalać na to, by oczerniane było jego dobre imię. Postanowił wystąpić w telewizji i opowiedzieć wszystko z własnej perspektywy. Już w niedzielę będziemy mogli zobaczyć go w programie TVN "Uwaga. Kulisy sławy". - Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się do tej pory działo. To nie było tak, że wyprowadziłem się, że zostawiłem rodzinę, to jest w ogóle całkowitą nieprawdą - mówi w zapowiedzi odcinka Piotr. Jesteśmy ciekawi, jak z jego perspektywy przedstawia się cała sytuacja. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News