Piotr Żyła przerwał. Justyna ujawnia kulisy rozpadu małżeństwa

Piotr Żyła przerwał. Justyna ujawnia kulisy rozpadu małżeństwa Źródło: Fot. YouTube/Super Express

Rozpad małżeństwa Żyłów dzięki uprzejmości Justyny obserwowała cała Polska. Okazuje się, że para podjęła próbę ratowania związku za pomocą terapii u psychologa. Piotr Żyła zdecydował się jednak na jej przerwanie i zrezygnował z naprawiania relacji z żoną. Justyna ujawnia zdumiewające kulisy rozpadu jej małżeństwa.

Piotr Żyła odszedł ostatecznie od swojej żony już ponad rok temu. Dramat, który rozegrał się między nimi, stał się publiczny dzięki zamiłowaniu Justyny Żyły do mediów społecznościowych, w szczególności Instagrama. To właśnie na tym portalu upubliczniła kryzys między nimi, publikując kolejne oskarżenia pod adresem skoczka. Dowiedzieliśmy się m.in., że miał być niewierny, uciekać od ojcowskich obowiązków i już od 2017 roku mieszkać z kochanką. Całe zamieszanie relacjonowaliśmy na Pikio.pl.

W sytuacji rozkładu pożycia małżeńskiego i wzajemnej niechęci rozwód był nieunikniony. Okazuje się jednak, że Justyna Żyła próbowała ratować związek za wszelką cenę. Reprezentant Polski w skokach narciarskich nie był jednak pozytywnie nastawiony do terapii małżeńskiej.

Piotr Żyła nie chciał chodzić do psychologa

Sława związana z małżeńską awanturą na Instagramie pomogła Justynie Żyle w otrzymaniu pracy w show-biznesie. Na kanale Active Family prowadzi obecnie własny program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta", gdzie pomaga pogodzić się zwaśnionym stronom. W ostatnim odcinku spór toczony był między teściową i synową. Żyła powiedziała im, że powinny udać się na wspólną terapię, która z pewnością przyczyni się do poprawy relacji między nimi. By zachęcić je do rozmowy ze specjalistą, powiedziała, że sama kiedyś zdecydowała się na podobny krok i nie jest to żaden dyshonor. - Też przechodziłam terapię małżeńską. To żadna ujma, żaden wstyd. Nie każdy ma takie doświadczenia jak terapeuta - powiedziała.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W zeszłym roku powiedziała jednak nieco więcej o terapii, na którą udała się z
Piotrem Żyłą. Skoczek zrezygnował z niej po jednej wizycie u psychologa. - Na terapii byliśmy tylko raz. Mąż zrezygnował, gdy psycholog zaproponowała nam podpisanie kontraktu małżeńskiego. Namawiałam go na drugą terapię, ale się nie zgodził - wyznała.

Żyła zalicza najlepszy sezon w karierze

Złość Justyny Żyły znalazła ujście podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w południowokoreańskim Pjongczangu. Awantura jednak niezbyt wpłynęła na jego formę, gdyż już w tamtym czasie była słaba i nie wystąpił w żadnym z olimpijskich konkursów. Obecnie jednak Piotr Żyła bryluje niemal doskonałą formą. Zajmuje wysoką pozycję w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata i ma nadal szanse na zakończenie sezonu na podium. Rozpad małżeństwa wpłynął bardzo pozytywnie na jego pogląd na sport i etykę pracy. Teraz jest cały czas skupiony, nie zawraca sobie głowy rozmowami z dziennikarzami, a także odstąpił od roli reprezentacyjnego "śmieszka". ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Justyna Żyła wywołała awanturę w Polsacie! To się musiało tak skończyć
  2. Gwiazda "M jak Miłość&" wystąpiła w DDTVN. "Brzydka i głupiutka", wylało się morze hejtu
  3. "Kobieta doprowadziła gwiazdora Polsatu do ruiny. "Perfidna dzi*eczka"
  4. Córka prezydenta jest oszałamiająco PIĘKNA! Aż trudno uwierzyć, co robi ze swoim życiem
  5. Ile waży Agnieszka Chylińska. Fani gwiazdy bardzo boją się o jej ZDROWIE!
źródło: pudelek.pl
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News