Zapytali Piotra Żyłę o jego byłą żonę! Mistrzowska odpowiedź, płaczemy ze śmiechu

Zapytali Piotra Żyłę o jego byłą żonę! Mistrzowska odpowiedź, płaczemy ze śmiechu Źródło: Fot. YouTube

Piotr Żyła uważany jest za istną perełkę wśród polskich skoczków narciarskich i nie chodzi tu tylko o jego dobre wyniki. Mężczyzna, nawet mimowolnie, potrafi rozbawić swoich fanów do łez, a ci uwielbiają go za to bezgranicznie. Chociaż jest środek sezonu, a praca wre, to skoczek znalazł chwilę na rozmowy z dziennikarzami. Jej efekty są naprawdę zaskakujące. Zapytali go o byłą żonę, a odpowiedź skoczka rozkłada na łopatki!

Piotr Żyła - to właśnie w nim pokładane były wszelkie nadzieje, gdy Polacy ocierali łzy po tym, jak Adam Małysz zrezygnował ze swojej dalszej kariery. Chociaż przez długi czas Polacy zachwycali się dalekimi skokami Żyły, to od jakiegoś czasu skupiają się oni na czymś zupełnie innym - życiu prywatnym skoczka.

Piotr Żyła o problemach rodzinnych. Tego nie spodziewał się nikt

W miniony weekend odbyły się zawody o Puchar Świata w Zakopanem. Niestety, Piotr Żyła nie popisał się swoimi umiejętnościami, bowiem wśród czwórki polskich zawodników oddał on najgorsze skoki. Po turnieju zdecydował się na krótką rozmowę z dziennikarzem, która okazała się mieć zaskakujący finał. Na początek reporter spytał go o to, jak on sam ocenia swój popis. - Dzisiejsze skoki były pozytywne, jestem bardzo zadowolony. Spoglądam pozytywnie na dalszą część sezonu (...) Trzeba pracować, pracować i pracować - odpowiedział Piotr. Późniejsze pytania schodziły już na pole prywatne, co nie za bardzo spodobało się skoczkowi. Gdy dziennikarz zadał pytanie o jego rodzinę, Piotr wykazał się ponadprzeciętną błyskotliwością. - Kurde, ale śniegu nasypało tu dużo! - powiedział Żyła, po czym obrócił się na pięcie i odszedł od dziennikarzy.  DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna Żyła rozbierze się po raz kolejny

Wiele osób mówi o tym, że Piotr oddaje coraz gorsze skoki, bo nie może poradzić sobie z nową karierą swojej żony. Justyna Żyła przez bardzo długi czas przebywała w domu, gdzie opiekowała się dziećmi oraz pełniła rolę typowej pani domu. Ten okres kobieta ma już jednak za sobą - teraz nadszedł czas na karierę telewizyjną oraz pozowanie do czasopism dla mężczyzn. Wiele osób uważa, że była żona Piotra Żyły wybiła się na rozwodzie. Kobieta otrzymała już własny program telewizyjny, a w najbliższych dniach do sprzedaży wejdzie najnowszy Playboy, w którym zobaczyć będziemy mogli nagie zdjęcia Justyny. Zdaniem fanów Piotra to właśnie kontrowersyjna kariera jego byłej żony przyczyniła się do tego, że skoczek osiąga coraz gorsze wyniki.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Gdzie mieszka Pola Raksa? Nie zgadniecie, gdzie UKRYWA się gwiazda
  2. W PRL-u kochali ją wszyscy. Jej córka zginęła tragicznie, do dzisiaj ją opłakuje
  3. Dzień po pogrzebie Adamowicza nasi politycy zdeptali jego pamięć i słowa. W studiu TVN
  4. Klarenbach przeprasza za skandaliczne słowa o Pawle Adamowiczu. Wyjaśnił, o co mu chodziło
  5. Żona Mackiewicza rok po jego śmierci rozpętała burzę! Jej słowa wprawiają w osłupienie
 
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News