Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna

Piotr Żyła postawiony pod ścianą przez Justynę. Bezczelność maksymalna Źródło: screen/YouTube/Skijumping.pl

Piotr Żyła został postawiony w bardzo niezręcznej sytuacji przez swoją byłą żonę. Okazuje się, że udział byłej partnerki w programie "Taniec z Gwiazdami" odbił się również na popularnym skoczku narciarskim. Wiele osób uważa, że Justyna Żyła zachowała się bezczelnie.

Piotr Żyła przygotowuje się obecnie do ostatnich występów w Pucharze Świata w skokach narciarskich. Polski skoczek został wybrany przez trenera Stefana Horngachera do reprezentowania Polski podczas zawodów na skoczni mamuciej w Planicy. Ostatnie miesiące były dla niego bardzo uciążliwe, bo praktycznie cały czas spędzał na treningach i zawodach.

Justyna Żyła doskonale wie, że jej mąż wykonuje bardzo obciążający fizycznie i czasowo zawód. W tym sezonie Piotr Żyła miał szansę nawet na znalezienie się na podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Niestety, bardzo wysoka dyspozycja Stefana Krafta w końcówce sezonu sprawiła, że skoczek z Wisły najprawdopodobniej zakończy rywalizację na miejscu 4. W tych intensywnych miesiącach nie mogło zabraknąć również konfliktowej sytuacji z byłą żoną.

Justyna Żyła zachowała się bezczelnie. Piotr Żyła wyszedł na wyrodnego ojca?

Okazuje się, że Justyna Żyła informowała swojego byłego męża o udziale w programie "Taniec z Gwiazdami". Powiedziała mu o swojej decyzji, ponieważ spodziewała się, że skoczek jako ojciec dzieci będzie mógł bardziej zaangażować się w opiekę nad dziećmi pary. Nie da się ukryć, że Piotr Żyła znalazł się w bardzo niezręcznej sytuacji. Z jednej strony skoczek chciał zająć się swoimi dziećmi, ale z drugiej miał świadomość, że udział jego byłej partnerki w "Tańcu z gwiazdami" zbiegnie się w czasie ze szczytowym momentem sezonu narciarskiego.

Aby zarabiać na utrzymanie rodziny, nie mógł osobiście zająć się swoimi pociechami. Jednak negatywna odpowiedź z jego strony mogłaby spowodować kolejny konflikt i bardzo poważny zarzut: Piotr Żyła jest wyrodnym ojcem, skoro nie chce zaopiekować się swoimi dziećmi w czasie tanecznych prób ich matki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci są oburzeni. Matka "gwiazdorzy", a ojciec zarabia na dzieci

Okazuje się, że występ w "Tańcu z Gwiazdami" jest bardzo dużym przeżyciem dla dzieci Żyłów. Ich mama jest cały czas krytykowana w mediach, a dzieci muszą znosić ciągłe wyzwiska w związku z kolejnymi porażkami Justyny Żyły na parkiecie. Jest to dla nich bardzo duże obciążenie psychiczne, ponieważ nie potrafią jeszcze zdystansować się do negatywnych komentarzy, które padają pod adresem najbliższej ich sercu osoby.

Piotr Żyła został postawiony pod ścianą. Wiele osób uważa, że prośba Justyny Żyły o opiekę nad dziećmi w kluczowym momencie sezonu była niestosowna i bezczelna. Internauci twierdzą, że celebrytka jedynie "gwiazdorzy", nie poprawiając przy tym materialnego bytu swoich dzieci. Natomiast praca ojca jest bardzo istotnym wsparciem dla dzieci.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Anna Dymna NAGO! Aktorka obnażyła piersi. Takiego widoku nie zapomni się do końca życia
  2. Polska Miss została zamordowana! Stalker zasztyletował ją w biały dzień!
  3. Ujawniono dramat księżnej Kate. "Stała się ofiarą"
  4. Mały Polak nie żyje. Tragedia, o której mówi cały kraj
  5. Nowotwory w rodzinie, tajemnicza śmierć i ciężka choroba. Pasmo nieszczęść u gwiazdy Kiepskich

źródło: Pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News