Co na to Piotr Żyła? Jego żona udostępniła kolejny zaskakujący post

Co na to Piotr Żyła? Jego żona udostępniła kolejny zaskakujący post

Piotr Żyła wziął udział w zawodach Pucharu Świata w Wiśle. Dokonania polskich sportowców na bieżąco śledzą fani, a wśród nich... Justyna Żyła. Kobieta postanowiła opublikować zdjęcie na swoim Instagramie i opatrzyła je zaskakującym wpisem. Co na to mąż?

Piotr Żyła jest nie tylko świetnym skoczkiem narciarskim, ale i celebrytą. Wszystko za sprawą doniesień Justyny, która z mediami postanowiła się podzielić informacjami o zdradzie mężczyzny. Wielu zauważyło, że sensacją chciała otworzyć swoje drzwi do kariery, inni - że nie była przygotowana na życie w świetle reflektorów. Poprzez liczne kontrowersje celebrytka ma wielu przeciwników. Okazuje się, że teraz postanowiła ocieplić swój wizerunek.

Justyna Żyła znów opublikowała zdjęcie. Czy Piotr Żyła skomentuje zachowanie swojej żony?

Zdjęcie z córką Karoliną, Justyna opublikowała na swoim Instagramie. Opatrzyła je komentarzem. - Pozdrawiamy, ślemy buziaki i trzymamy kciuki za chłopaków na skoczni - pojawiło się pod zdjęciem. Pomimo licznych kontrowersji i wyraźnego konfliktu między nią i mężem, kobieta postanowiła podzielić się z fanami wiadomością, że kibicuje polskiej kadrze. Najwyraźniej jej sympatykom spodobał się ten manifest. W komentarzach chwalą zarówno celebrytkę, jak i urodę jej córki. - Fajna dziewuszka rośnie.. Mamo chroń to cudo - czytamy w komentarzu. - Wyglądacie pięknie - czytamy dalej. - Pani Justyna jest śliczną kobietą i wygląda seksownie w okularach a córcia po prostu ładniuchna. Okulary dodają kobietą urody - komplementuje kobietę internautka. - Czysty Tata! ale pamiętaj, że reszta po Mamusi  - zauważa inny użytkownik.

Czym zajmuje się Justyna Żyła?

Dotychczas pomagała mężowi. Pod jego nieobecność opiekowała się dziećmi i dbała o dom. Była nieodłączną częścią jego sportowego życia. Gdy się okazało, że Piotr ją zdradził - ona wykorzystała sytuację i opowiedziała w mediach o skandalu. Natychmiast stanęła w centrum reflektorów i... skorzystała z tego. Justyna Żyła postanowiła zostać blogerką kulinarną. Udostępnia przepisy i radzi innym, jak powinni podchodzić do regionalnych przysmaków. Wystąpiła na okładce "Playboya" i... pojawia się na "ściankach".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Trudno jest jednoznacznie wskazać, czym zajmuje się Żyła. Z pewnością jest jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Być może w przyszłości zmieni swoją profesję. W rozmowie z dziennikarzami przyznaje, że popularność jej się należy za lata spędzone przy sławnym mężu. Czy ma rację? Piotr Żyła Instagram/ Justyna ŻyłaZOBACZ TAKŻE:
  1. Justyna Żyła chwali się piersiami w sieci. Internauci nie dają jej spokoju
  2. Żądają, by odciąć jej internet. Justyna Żyła ma poważne kłopoty
  3. Skandal na planie Rodzinka.pl! Największa gwiazda brutalnie poniżona
  4. Znaki zodiaku, które stworzą szczęśliwy związek. Prawdziwi szczęściarze
  5. Znaki zodiaku, które mają nosa do interesów. Wróży im się duże pieniądze
Następny artykuł