Wszystko ws. rozstania Żyłów było kłamstwem?! Ujawniono prawdę

Wszystko ws. rozstania Żyłów było kłamstwem?! Ujawniono prawdę Źródło: Fot. Wikimedia Commons

Piotr Żyła jest jednym z najbardziej utalentowanych i popularnych polskich sportowców. W ostatnim czasie w mediach mówiło się jednak głównie nie tyle o jego sukcesach, co kontrowersjach wokół życia prywatnego. Skoczek narciarski zdecydował się więc wreszcie odpowiedzieć na stanowcze oskarżenia swojej żony.

Głośny konflikt między sportowcem i Justyną Żyłą trwa już od tygodni. Rozpoczął się nagle, gdy kobieta w obszernym wpisie na portalu społecznościowym zarzuciła mężowi, że zostawił ją oraz dzieci dla tajemniczej kochanki.

Piotr Żyła w ogniu krytyki

Od tamtej pory Żyle zdarzyło się jeszcze kilkukrotnie obwiniać męża o różne krzywdy, które miał jej poczynić. Niektóre z oskarżeń brzmiały naprawdę poważnie i bulwersowały opinię publiczną. - Mam nadzieję, że nagrywając dokument, powiedziałeś, ile razy naplułeś mi w twarz, groziłeś pobiciem, zastraszałeś, szantażowałeś, przyznałeś się, iż urodzi Ci się dziecko... Że nasze dzieci traktowane są przez Ciebie jak zabawki? - pisała wyraźnie rozwścieczona i zraniona życiowa partnerka skoczka narciarskiego.

Ostateczna odpowiedź sportowca

Do tej pory Żyła nie chciał komentować oskarżeń pod swym adresem. Wreszcie przerwał jednak milczenie w materiale dla programu "Uwaga!" stacji TVN. - Przyszedł czas, żeby podsumować, co się działo. Było kilka nieprawdziwych informacji na mój temat. Informacja o kochance, nie wiem nawet skąd się wzięła. Nie było tak, że wyprowadziłem się i zostawiłem rodzinę, mieliśmy z Justyną problemy od dłuższego czasu, kłóciliśmy się o wszystko. Justyna kilka razy mnie spakowała, w końcu zabrałem swoje rzeczy i poszedłem w swoją stronę, ale nawet kiedy już nie mieszkałam z nią, ciągle przyjeżdżałem do dzieci, spędzałem z nimi każdą wolną chwilę. Podejmowaliśmy próbę terapii małżeńskiej dwukrotnie, ale wszystko szło w złym kierunku. Justyna poinformowała mnie, że ma innego partnera. Ona teraz chce znowu wrócić do mnie, a ja już nie chcę. Podjąłem decyzję o rozwodzie - powiedział szczerze Żyła, wyjawiając prawdopodobnie sekret żony, który do tej pory stanowczo chciała ukryć. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Spełniło się marzenie Wojciechowskiej! Patrzy na to cała Polska
  2. Kompromitująca wpadka dziennikarza DDTVN! Zdumiewające słowa gości
  3. W ostatniej chwili uratowali kilkadziesiąt psów! Tragiczna akcja w Polsce
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News