Zdumiewające! Co Żyła wyprawia w Japonii?

Zdumiewające! Co Żyła wyprawia w Japonii?

Piotr Żyła w ostatnich latach stał się jednym z najlepszych polskich skoczków narciarskich. Wielu fanów tego sportu obawiało się, że po zakończeniu kariery sportowej przez Adama Małysza czekają nas lata niepowodzeń, jednak eksplozja formy Kamila Stocha i ekipy sprawiła, że wciąż możemy ekscytować się wynikami naszych reprezentantów.

Piotr Żyła jest członkiem naszej reprezentacji na wielu konkursach w skokach narciarskich, które odbywają się każdej zimy. Nasz skoczek w ostatnich miesiącach musiał mierzyć się z problemami rodzinnymi, ale nie widać po nim smutku. Przeciwnie - swoimi postami na mediach społecznościowych wciąż udaje mu się rozbawiać kibiców. Ponownie udało mu się tego dokonać za sprawą swojego najnowszego zdjęcia. Co tym razem zrobił Piotr Żyła? Nasz reprezentant stał się postacią niezwykle rozpoznawalną i charakterystyczną w polskim sporcie i poza nim. Niejednokrotnie powodował rozbawienie widzów przed telewizorami wywiadami, w trakcie których z jego twarzy nie schodził uśmiech, potrafił w ten sposób przyjąć krytykę i obiektywnie przyznać, że nie każdy z jego skoków wyglądał tak, jak powinien. Trzeba przyznać, że Żyle nie brakuje dystansu do siebie, co w doskonały sposób wykorzystuje w mediach społecznościowych.

Piotr Żyła znów szokuje!

Aktualnie reprezentacja polskich skoczków przebywa w Japonii, gdzie przygotowuje się do nadchodzącego konkursu na skoczni w Sapporo. Piotr Żyła podzielił się ze światem zdjęciem z treningu, na którym wygląda dość niecodziennie. Zdjęcie przedstawia Piotra Żyłę w towarzystwie Ryoyu Kobayashiego, który niedawno zwyciężył w Turnieju Czterech Skoczni, i Yukiyi Sato, dwóch reprezentantów gospodarzy. Uwagę obserwujących polskiego sportowca zwróciło jednak jego obuwie, które wygląda nietypowo, zwłaszcza w porównaniu do butów pozostałych skoczków. Komentarze kierowane do skoczka były uszczypliwe, jednak pozytywne. "Piotrek, fajne lacie na stopach", "Dobre laczki", "Skąd buciki?" to tylko niektóre z nich. Nieoczekiwanie to nie skoczkowie, lecz buty Polaka zwróciły zainteresowanie internautów. Już niebawem polska reprezentacja rozpocznie zmagania w konkursie w Sapporo. Pierwszy turniej na japońskiej skoczni wygrał Stefan Kraft, drugi ma rozpocząć się w niedzielę o 2:00 czasu polskiego. Tym razem najwierniejsi kibice naszej drużyny narodowej będą musieli wykazać się cierpliwością, bowiem czeka ich nieprzespana noc
DALSZA CZĘŚĆ ARTYKUŁU POD GALERIĄ

Debiut przed laty

W Pucharze Świata Piotr Żyła debiutował w styczniu 2006 roku, będąc jeszcze juniorem. Miał wtedy okazję do reprezentowania kraju wspólnie nie tylko z Kamilem Stochem, ale i z Adamem Małyszem, jednym z najlepszych skoczków w historii tej dyscypliny sportu. W tym sezonie Polacy nie skaczą tak dobrze, jak nas do tego przyzwyczaili. Oczywiście nadal zajmują czołowe miejsca w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, jednak ten sezon należy do Ryoyu Kobayashiego. Drugi jest Kamil Stoch, a Żyła zajmuje czwarte miejsce. Piotr Żyła w Japonii Instagram Piotra Żyły ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Ile zarabiają skoczkowie? Zwycięzcy zgarniają fortunę
  2. Piotr Żyła przerwał. Justyna ujawnia kulisy rozpadu małżeństwa
  3. Justyna Żyła wywołała awanturę w Polsacie! To się musiało tak skończyć
  4. Jak mieszka Beata Tyszkiewicz? Tego się po niej NIKT nie spodziewał
  5. Agnieszka Chylińska PRZERAŻAJĄCO chuda. Fani boją się o jej życie!
  Następny artykuł