Piotr Żyła Instagram: Najśmieszniejsze miejsce w polskiej sieci!
Marcin Owczarek - 23 Grudnia 2018

Piotr Żyła Instagram: Najśmieszniejsze miejsce w polskiej sieci!

Piotr Żyła Instagram - to tam możemy dowiedzieć się, co aktualnie porabia jeden z najlepszych skoczków narciarskich na świecie. Pełno tam zdjęć, a dominuje na nim uśmiech, fotki z konkursów i śmieszne obrazki. Sprawdźcie sami, co można tam zobaczyć.

Piotr Żyła Instagram - co możemy tam znaleźć? Bardzo wiele ciekawych zdjęć. Żyła od dawna promuje siebie na portalach społecznościowych. Możemy tam zobaczyć ciekawe relacje z zawodów, zdjęcia z innymi skoczkami oraz jego życie prywatne. To jedno z najśmieszniejszych miejsc w sieci.Piotr Żyła to jedna z najsławniejszych osób w Polsce. Bardzo szybko utalentowany skoczek zrobił karierę i w pełni sobie na to zasłużył. To jeden z najbardziej utytułowanych skoczków w Polsce i na świecie. Jest również osobą, która ma zabójczy uśmiech oraz poczucie humoru. Ostatnio bardzo głośno jest na jego temat oraz byłej żony skoczka Justyny. Ich rozwód obserwowały wszystkie media w kraju. Rozwódka robiła wielką aferę z tego, iż mąż poszedł do innej kobiety. Od tamtej pory robi karierę, pokazuje się na ściankach, wzięła udział w rozbieranej sesji w Playboyu, a nawet niedługo odbędzie się premiera jej programu telewizyjnego, w którym to będzie łagodzić związki innych osób.

Piotr_zyla_official

Kiedy wpiszecie samą frazę Żyła, nie od razu wyskoczy wam Instagram tego skoczka. Wiele będzie tam informacji na jego temat, wiadomości oraz coś o jego żonie. Aby szybko znaleźć jego profil na Instagramie najlepiej wpisać "piotr_zyla_official" i wtedy od razu wyskoczy nam Piotr Żyła. A tam znajdziecie wiele ciekawych zdjęć z nim w roli głównej.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej

Piotr Żyła Instagram, Piotr Żyła insta

Co możemy znaleźć na Instagramie Piotrka? Wiele różnych ciekawych fotek. Przede wszystkim są tam zdjęcia pokazujące jego oraz innych skoczków na podium. Bardzo lubi publikować swoje wygrane i kolegów. Także jego loty są pokazywane na Instagramie. Ale nie tylko poważne zdjęcia tam znajdziemy. Jeżeli dobrze poszukamy, to widzimy, jakie pasje ma Piotr Żyła. Przede wszystkim uwielbia grać na gitarze i robi to naprawdę dobrze. Lubi także rysować, całkiem niedawno wstawił dwa rysunki Pokemonów, które rysuje w przerwie między zawodami. Bez wątpienia ma do tego talent. Jedna rzecz, jaka zawsze się powtarza to niepowtarzalny uśmiech skoczka, cały jego profil jest nim przepełniony.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Mateusz Morawiecki pochodzenie: Premier ukrywał je przez lata, bał się prawicy?
  2. Kuba Wojewódzki: Żona wreszcie go usidli? Sensacyjne zmiany w życiu gwiazdora
  3. Teksty Ferdka Kiepskiego przy piciu. Kultowe hasła, które weszły nam w krew
  4. Halina Kiepska: Ile ma lat? Największa tajemnica postaci serialu
  5. Gdzie mieszka Beata Tyszkiewicz? Będziecie w szoku
HimalaistaTomasz Mackiewicz i jego ostatnie chwile. Wstrząsające doniesienia!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News