Piotr Żyła znów swoim humorem wygrał wszystko! Opowiedział o planach na kolejny dzień

Piotr Żyła znów swoim humorem wygrał wszystko! Opowiedział o planach na kolejny dzień Źródło: youtube.com/skijumping

Piotr Żyła znowu zaskoczył swoich fanów. Reprezentant Polski, którego ostatnimi czasy podejrzewano o utratę poczucia humoru udowodnił w ostatnim wywiadzie, że nadal umie swoim optymizmem zarażać i powodować uśmiech na twarzach tysięcy kibiców. Humorystyczna wypowiedź sportowca o jego planach i przygotowaniach do kolejnego konkursu Pucharu Świata jest rozbrajająca.

Piotr Żyła jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych polskich skoczków narciarskich. Legendarne poczucie humoru sportowca przez lata było jego znakiem charakterystycznym i dostarczyło mu dużą ilość fanów. Media donosiły ostatnio, że sportowiec ma za sobą ciężki okres i nie może pogodzić się z rozwodem ze swoją żoną. Ostatnia konferencja prasowa, w trakcie której skoczek opowiadał o swoich skokach, całkowicie rozwiała obawy dotyczące samopoczucia Żyły.

Piotr Żyła znów w dobrym humorze. Wypowiedź skoczka rozbawiła dziennikarzy

Pomimo tego, że ostatnie wywiady ze skoczkiem narciarskim sugerowały, że ten pozbył się charakterystycznego dla siebie poczucia humoru, a fani zaczęli godzić się z bardziej stonowanym zachowaniem zawodnika, to ostatnia konferencja prasowa, w której wziął udział sugeruje, że wrócił do swoich starych nawyków udzielania zabawnych wywiadów. - No, ładnie dzisiaj słonko świeciło. Bardzo fajnie mi się dzisiaj skakało. A jutro? Jeszcze muszę zjeść kolację i iść spać, może na gitarze pogram. Potem pewnie wstanę, obudzę się może rano, zjem śniadanie. I może słońce będzie świecić – odpowiedział jak za dawnych lat utytułowany zawodnik.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Czy skoczek wróci do formy?

Tak uśmiechniętego i zadowolonego z życia Żyły dziennikarze nie widzieli już dawno. Zgromadzeni na konferencji przedstawiciele mediów zaczęli więc dopytywać się zawodnika, czy w związku z poprawą jego humoru poprawił także swoje skoki. Jak sam sportowiec twierdzi, bardzo cieszy się na nadchodzące zawody dobrze mu się skakało.

- Tak głębiej przeanalizować? No to zapiąłem narty, weszłem na belkę... Było zielone światło, pojechałem. A nie... Jeszcze trener mi machnął i pojechałem. Później nawet ładnie telemarkiem wylądowałem przy drugim skoku, ale przy hamowaniu miałem trochę problemów – powiedział wygłupiając się były mąż Justyny Żyły.


Czy poprawa humoru wpłynie na poprawę skoków Żyły? O tym przekonamy się już w piątek, kiedy Żyła wystartuje w konkursie mistrzostw świata w Seefeld.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy PŁEĆ DZIECKA Ewy Farnej! Gwiazda opublikowała nowe zdjęcie w ciąży
  2. Zdjęcia Dominiki Gwit PRZED I PO schudnięciu. Ciężko w to uwierzyć! 
  3. Internauci turlają się ze śmiechu. Co Magda Gessler wymyśliła przed tłustym czwartkiem?
  4. TVN przekazał tragiczne informacje. Nie żyje najwybitniejszy polski naukowiec
  5. Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z bratem. To znany gwiazdor!
  6. Legendarny kosmetyk przeceniony niemal o połowę. Tłumy rzucą się na promocję w Rossmannie, pospieszcie się

źródło: Sportowe Fakty

 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News