Piotr Żyła
Fot. Twitter/TVP Info
Patryk Korzec - 31 Grudnia 2018

Niewyobrażalny skandal! Dyrektor Pucharu Świata ZSZOKOWAŁ kibiców

Piotr Żyła w związku z trwającym Pucharem Świata w skokach narciarskich był do tej pory jednym z najuważniej obserwowanych sportowców, teraz jednak oczy całego świata zwróciły się na kogoś zupełnie innego. To, do czego posunął się dyrektor PŚ przed kamerami szokuje, a kibice nie mogą uwierzyć w jego zachowanie. 

Piotr Żyła w ostatnim czasie cieszy się ogromną popularnością w naszym kraju. Dzięki licznym osiągnięciom sportowym oraz burzliwym chwilom w jego życiu prywatnym obserwowały go miliony, jednak ten czas dobiegł końca, a uwagę zarówno Polaków, jak i całego świata, przyciągnął ktoś zupełnie inny. Po konkursie w Oberstdorfie dyrektor Pucharu Świata zrobił coś zaskakującego, czego nikt się po nim nie spodziewał. Jego zachowanie było skandaliczne i wywołało oburzenie wśród internautów i kibiców, którzy nie pozostawili na mężczyźnie suchej nitki.

Piotr Żyła już nie jest w centrum uwagi. Szok wywołał ktoś zupełnie inny

Walter Hofer już po raz ostatni występuje w roli dyrektora Pucharu Świata, jednak z pewnością nie zapisze się dobrze w pamięci kibiców. Właśnie internet obiegło nagranie opublikowane na Twitterze TVP Sport, na którym widać skandaliczne zachowanie mężczyzny. Widać na nim jak prowadzi lidera klasyfikacji generalnej PŚ, Ryoyu Kobayashiego po zakończeniu niedzielnego konkursu, który miał miejsce w Oberstdorfie. Sportowiec chciał się przywitać z idącym w jego stronę mężczyzną, gdy nagle został gwałtownie pociągnięty przez działacza. Pozytywnie nastawiony Ryoyu nie zwrócił na to specjalnej uwagi i wciąż był uśmiechnięty, jednak taki ruch nie uszedł uwadze czujnych kibiców. Nie zostawili na Hoferze suchej nitki ostro go krytykując w mediach społecznościowych.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
eric_cantonaNajwiększe skandale na stadionach [ZDJĘCIA]Czytaj dalej

To nie jedyny skandal podczas tegorocznego Pucharu Świata

Jak podają media, to nie jedyne kontrowersyjne zachowanie, które odnotowano podczas trwającego Pucharu Świata. Kobayashi wszedł do pomieszczenia, w którym miało się odbyć ważenie. Czekał tam już Sepp Gratzer mający decydujący wpływ na zatwierdzanie wyników oraz odpowiadający za sprawdzanie przepisów dotyczących sprzętu narciarskiego i wagi zawodników. Na miejscu doszło do kolejnej wstrząsającej sytuacji - Gratzer gwałtownie wypchnął Japończyka, gdy ten usiłował wejść do pokoju. Tutaj jednak również nie zawiodło jego optymistyczne nastawienie i uśmiech nieschodzący z twarzy. Mimo tego, że on nawet krzywo nie spojrzał na mężczyznę, internauci natychmiast zasugerowali, że wszystko spowodowane było narastającą frustracją Austriaków wywołaną przez wyniki zawodów.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Horoskop na noc sylwestrową zachwyca! Te znaki przeżyją coś wspaniałego
  2. Uwielbiany gwiazdor disco polo miał straszny wypadek! Co z sylwestrowym koncertem?!
  3. Anna Mucha: wiek gwiazdy szokuje. Aktorka wygląda dużo młodziej!
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. TVP już nie będzie takie samo. Nie żyje wybitna, znana dziennikarka
lewandowski2Czym jeździ Lewandowski? Boskie auta gwiazd futbolu [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News