Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju

Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju Źródło: Instagram

Piotr Żyła to jeden z bardziej pogodnych i optymistycznie nastawionych do świata ludzi, a jego poczucie humoru spotkało się z wielką sympatią milionów Polaków. Niewielu jednak pamięta, że jeszcze niedawno w jego życiu rozegrał się dramat, a sam skoczek zmienił się nie do poznania.

Piotr Żyła na pozór wydaje się niezwykle radosnym i pozytywnym człowiekiem, ale przez długi czas jego uśmiech był tylko maską, którą zakładał w sytuacjach publicznych. Gdy kamery przestały go pokazywać, skoczek przeżywał osobisty dramat.

Piotr Żyła znalazł się na skraju

Niewiele osób pamięta, ale pod koniec 2018 roku Piotr Żyła rozwiódł się z ówczesną partnerką, Justyną. Była już wtedy żona wielokrotnie atakowała go publicznie, zarzucając mu najróżniejsze grzechy. Publicznie wieszała na nim psy, a zyskaną w ten sposób popularność przekuła na karierę: dostała własny program w telewizji, a następnie zaproszono ją do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wiele osób twierdziło, że swoje 5 minut sławy zdobyła właśnie dzięki rozwodowi ze skoczkiem, który głośno komentowała.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

W tym samym czasie, gdy jego była żona stawała się celebrytką, Piotr Żyła był na skraju załamania. Rozwód i ataki żony bardzo go przybiły, a jego pozytywne nastawienie w jednej chwili wyparowało. Potwierdził to fizjoterapeuta skoczka, który był naocznym świadkiem tego, jak bardzo rozwód na niego wpłynął.

To był dla niego trudny okres

- Można dążyć do zmiany, ale krok po kroku. On jednym cięciem z wesołego, roześmianego i naturalnego, dodajmy, Piotra Żyły stał się mrukiem patrzącym w czubek butów. Według mnie to go stłamsiło (…). Nie jest sobą i zaczyna się to odbijać. To jest po prostu nienaturalne - mówił na początku 2019 roku.

Dzisiaj grzeje: 1. Dagmara Kaźmierska odejdzie z ”Królowych życia”? Nie podejrzewała, jak sława wpłynie na jej życie
2. Fatalne wiadomości o Pawle Królikowskim, operacja zakończyła się katastrofą. Dramat rodziny dopiero się rozpoczyna

Były to mroczne czasy w życiu Piotra Żyły, które na szczęście skoczek ma już za sobą. Jego prawdziwy uśmiech ponownie zagościł na twarzy, pojawiły się sukcesy sportowe, a ostatnio nawet relacje z Justyną jakby nieco się uspokoiły. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piliśmy go po katastrofie w Czarnobylu. Działanie i skutki uboczne płynu Lugola
  2. Nie żyje legenda światowej piłki. Dwukrotnie zagrał w finale mundialu
  3. Listonosz porzuci przesyłkę, ale zapłacisz ty. A grozi Ci nawet sąd
  4. Był gwiazdorem "Big Brothera", teraz jest jasnowidzem. Jego wizja dla wszystkich Polaków jest przerażająca
  5. Po 500 plus czas na 500 minus. Mrowie Polaków straci swoje pieniądze

Źródło: fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News