Afera ws. wypadku Piotra Żyły. Ujawniają, że to wina skandalicznych warunków TVP i Eurowizji

Afera ws. wypadku Piotra Żyły. Ujawniają, że to wina skandalicznych warunków TVP i Eurowizji Źródło: youtube/TVP Sport

Piotr Żyła podczas dzisiejszego konkursu skoków narciarskich doznał wypadku, w sprawie którego już pojawiły się pierwsze komentarze. Polska kadra narciarska znalazła winnego całego zdarzenia.

Piotr Żyła, jako jeden z reprezentantów polskiej kadry skoczków narciarskich, brał dzisiaj udział w indywidualnym konkursie w Wiśle, podczas którego doszło do groźnego wypadku. Polak na skutek silnie wiejącego wiatru przewrócił się, a jego zakrwawioną twarz widzieli wszyscy widzowie konkursu.

Piotr Żyła i dramatyczne wydarzenia na skoczni

Piotr Żyła po upadku stracił na chwilę przytomność. Jednak w momencie, gdy już był świadomy i zdołał się podnieść, na jego twarzy malowała się wściekłość. Skoczek był zdenerwowany, że przyszło mu skakać w warunkach zarażających życiu. Dzisiejszy konkurs odbył się o nietypowej godzinie. Ani skoczkowie, ani kibice nie są przyzwyczajeni do początku narciarskich zmagań przed południem. Warunki atmosferyczne, które można było zaobserwować dzisiaj rano w Wiśle, również nie należały do typowych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- Z doświadczenia wiem, że tutaj z reguły da się skakać koło 9 rano. Potem od 10/11 rozkręca się wiatr i dopiero po południu można skakać - powiedział Aleksander Zniszczoł.

Piotr Żyła miał wypadek przez Eurowizję?

Dlaczego więc zdecydowano rozpocząć konkurs o tak wczesnej godzinie, skoro było wiadomo, że warunki atmosferyczne nie będą sprzyjać zawodnikom?

- Niestety, z tego co wiem przeszkodziła nam nieco Eurowizja - dodał Zniszczoł.

Telewizja TVP miała dziś zaplanowane w programie transmisję skoków oraz dziecięcą Eurowizję. Międzynarodowy konkurs piosenki nie mógł się odbyć później, nawet ze względu na niekorzystną pogodę w Wiśle, dlatego została podjęta decyzja, by to właśnie konkurs skoków narciarskich odbył się wcześniej. Gdyby nie to, Piotr Żyła mógłby uniknąć bolesnego upadku, a konkurs odbyłby się w warunkach niezagrażających zdrowiu skoczków.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje słynna modelka. Jej zmasakrowane ciało znaleziono pod mostem
2. IMGW pilnie alarmuje, już dzisiaj sytuacja będzie fatalna. Tak źle jeszcze nie było, 5 województw zagrożonych

Ze względu na wygraną Wiktorii Gabor w konkursie Eurowizji skoczkowie znowu będą musieli rywalizować o czas antenowy. Oby tym razem TVP podjęło odpowiednią decyzję i nie narażało na niebezpieczeństwo skoczków. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Uważaj na te 3 znaki zodiaku! To paskudni manipulanci, nie cofną się przed niczym dla własnych korzyści
  2. Turystka zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Gdy później oglądała fotografię była sparaliżowana, aparat uchwycił trudną do wytłumaczenia rzecz
  3. Niewyobrażalna tragedia podczas świątecznego jarmarku, nie żyje dziecko. Wyjątkowo okropna śmierć za granicą
  4. Odkopano niezwykłe zdjęcie Rydzyka z młodości, nie wygląda jak ksiądz. Tajemnicza historia redemptorysty
  5. 5 tys. zł mandatu za spacer z psem. Wystarczy zapomnieć o JEDNYM

źródło: sportpl

Następny artykuł